در حال بارگذاری...
 
 

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دام و طیور و پلاستیک گلخانه و علف کش و آفت کش و مخازن پلی اتیلن و چمن زن و جت هیتر و تابلو برق صنعتی و سیستم گرمایشی تابشی در بازار بزرگ کشاورزی

خرید و فروش ادوات کشاورزی، سم، کود، نشاء، بذر و دستگاه تصفیه آب، هواساز صنعتی و چمن زن و فیلتر شنی

 
نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه سود نوسانات نرخ گوشت به جیب تولید کننده نمی رود،گفت: سود بازار گوشت به کام دلالان و گرانی نهاده های دامی برای دامداران با ورود دولت متوقف شود.
سید حسین نقوی حسینی درباره وضعیت بازار گوشت در کشور ،گفت: نرخ تصاعدی نرخ گوشت در کلان شهری همچون تهران با توجه به نزدیکی به قطب تولید گوشت استان تهران ورامین جای تعجب دارد، زیرا این شهرستان می تواند با نرخ منطقی فرآورده های گوشتی را در اختیار مصرف کننده قرار دهد.
نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای ثبات بازار گوشت باید در گام اول فکری به حال گرانی نهاده های دامی کرد،تصریح کرد: ثبات بازار گوشت در گرو ارزان شدن تولید است.
نقوی حسینی افزود: واسطه ها سود نوسانات بازار گوشت را می بعلند و به همین علت تولید توسعه پیدا نمی کند و تولید کننده گان هر روز با مشکلاتی از جنس ورشکستگی روبرو می شوند.
وی ادامه داد:اگر سود گرانی گوشت به جیب دامدار برود،مسلم است، صنعت دامداری توسعه پیدا می کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ گوشت تو جیب تولید کننده نمی رود،یادآورشد: تولید کننده زمانی که نهاد ه های دامی را گران می خرد مشخص است، سود مناسبی از تبادلات تجاری بازار گوشت نصیبش نمی شود.

خبرگزاری ایسنا – 96/4/24

این مطلب را به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید

همزمان با تأیید انتشار دیدگاه من، به من اطلاع داده شود.
* دیدگاه هایی كه حاوي توهين است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن دیدگاه های خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.عضویت در کانال تلگرام بازار کشاورزی