در حال بارگذاری...
 
 

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دام و طیور و پلاستیک گلخانه و علف کش و آفت کش و مخازن پلی اتیلن و چمن زن و جت هیتر و تابلو برق صنعتی و سیستم گرمایشی تابشی در بازار بزرگ کشاورزی

خرید و فروش ادوات کشاورزی، سم، کود، نشاء، بذر و دستگاه تصفیه آب، هواساز صنعتی و چمن زن و فیلتر شنی

 
ذرت داخلی با ۴,۵ درصد افزایش قیمت نسبت به مدت مشابه ماه قبل بالاترین رشد قیمتی و جو داخلی باکاهش ۰.۹ درصدی، بیشترین کاهش قیمت را در میان علوفه‌های زراعی مورد بررسی ایانا داشته است.
به گزارش خبرنگار ایانا، بر اساس آمار شرکت سهامی پشتیبانی اموردام وزارت جهاد کشاورزی در تاریخ ۱۹ شهریورماه ۹۶ میانگین قیمت ذرت، جو و کنجاله سویای داخلی، گندم و سبوس گندم نسبت به سه روز قبل از تاریخ فوق افزایش یافته و میانگین قیمت کنجاله تخم پنبه نسبت به سه روز قبل از تاریخ فوق تغییری نداشته است.
بر اساس این گزارش در تاریخ ۱۹ شهریورماه ۹۶، میانگین قیمت ذرت داخلی نسبت به سه روز قبل از تاریخ فوق ۰,۳ درصد و نسبت به مدت مشابه ماه قبل ۴.۵ درصد رشد داشته، میانگین قیمت کنجاله سویای داخلی و سبوس گندم نسبت به سه روز قبل از تاریخ فوق ۰.۱ درصد رشد داشته، و نسبت به مدت مشابه ماه قبل به ترتیب با ۱.۴ درصد و ۲.۸ درصد رشد روبه‌رو شدند.
همچنین میانگین قیمت جو داخلی و گندم نسبت به سه روز قبل از تاریخ فوق به ترتیب ۰,۱ درصد و ۰.۵ درصد رشد داشته، اما نسبت به مدت مشابه ماه قبل به ترتیب ۰.۹ درصد و ۰.۲ درصد کاهش یافته است.
قیمت کنجاله تخم پنبه نسبت به سه روز قبل از تاریخ فوق تغییری نداشته، اما نسبت به مدت مشابه ماه قبل کاهش ۰,۶ درصدی را نشان می‌دهد.
در این میان؛ ذرت داخلی با ۴,۵ درصد افزایش قیمت نسبت به مدت مشابه ماه قبل بالاترین رشد قیمتی و جو داخلی باکاهش ۰.۹ درصدی، بیشترین کاهش قیمت را در میان علوفه‌های زراعی مورد بررسی ایانا داشته است.

گزارش روزانه قیمت برخی از علوفه‌های زراعی در بازار آزاد در تاریخ ۱۹ شهریور 96نمودار میله‌ای قیمت برخی از علوفه‌های زراعی در بازار آزادنمودار خطی درصد تغییر میانگین قیمت برخی از علوفه‌های زراعی در بازار آزادخبرگزاری ایانا – 96/6/22

این مطلب را به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید

همزمان با تأیید انتشار دیدگاه من، به من اطلاع داده شود.
* دیدگاه هایی كه حاوي توهين است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن دیدگاه های خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.عضویت در کانال تلگرام بازار کشاورزی