کشتارگاه‌هایی داریم که اروپایی‌ها هم ندارند

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
  • بازدید : ۲۱۱
معاون شرکت پشتیبانی امور دام گفت: کشتارگاه‌هایی ساخته‌ایم که در بعضی از کشورهای اروپایی مشابه آن وجود ندارد، اما نتیجه آن چندان خوب نیست.
به گزارش ایسنا، محمدرضا حزبئی، امروز ( ۲۲ آبان) در آیین تودیع و معارفه مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان‌جنوبی، با بیان اینکه تولید یکی از کارهایی است که ریسک و مشکل دارد، اظهار کرد: در مرحله اول تصور می‌شود پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام موظف است تمام نیازهای دام را تامین کند، اما ساختار تشکیلاتی و توان امکان این امر را فراهم نمی‌کند.
معاون شرکت سهامی پشتیبانی امور دام بیان کرد: در شرایط تحریم بالای ۱۲ تا ۱۳ درصد نیاز کشور را توانستیم ذخیره کردیم.
حزبئی با بیان اینکه باید به گونه‌ای عمل شود که بخش تولید ضرر نکند و مصرف‌کننده نیز از تولیدات و قیمت‌ها راضی باشد، اظهار کرد: شرکت سهامی پشتیبانی امور دام از ترکیب سه شرکت گوشت، علوفه و طیور شکل گرفته است.
معاون پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام تصریح کرد: این شرکت بسیاری از وظایف را به بخش خصوصی واگذار کرده است.
حزبئی با بیان اینکه بخش خصوصی قادر است این پتانسیل را مدیریت کند، اظهار کرد: باید کاری کنیم که کیفیت تولید با استانداردهای دنیا هماهنگ باشد.
معاون پشتیبانی تولید و سرمایه‌گذاری شرکت سهامی پشتیبانی امور دام یادآورشد: باید روی تکنیک، کار کرده و بخش خصوصی را نیز توانمند کنیم.

خبرگزاری ایسنا – 96/8/23

دیدگاه ها


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید

همزمان با تأیید انتشار دیدگاه من، به من اطلاع داده شود.
* دیدگاه هایی كه حاوي توهين است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن دیدگاه های خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.