جزئیات تامین کننده : سیبک بختیار
  • نام تجاری: B.I.F
  • مدیر عامل: عباس بختيار
  • زمینه فعالیت: کشاورزی
  • نوع فعالیت: تولید کننده
  • شماره ثبت: 3890/86
  • سال تاسیس: 1365
  • آدرس وب سایت: www.bakhtiarfactory.com
  • تلفن تماس: 02133929567-02133918313
  • نمابر: 021 - 33929567
  • تعداد محصولات ثبت شده : 12

بختیار، برند برتر در تولید سیبک، میل فرمان و موج گیر


کارخانه صنعتی بختیار در سال 1365 با تولید سیبک فرمان خودروهای آریا، جیپ و لندرور کار خود را آغاز نمود و از سال 1369 با تولید سیبک های فرمان وانت نیسان، مینی بوس و کامیونت های بنز (خاور) به عرصه خودروهای سنگین و نیمه سنگین وارد شد . کارخانه صنعتی بختیار اینک پس از 30 سال با مدیریت کارآفرین نمونه، جناب آقای عباس بختیار به نقطه ای رسیده است که با تولید بیش از 100 نوع سیبک، میل فرمان و موج گیرانواع کامیون، کامیونت، اتوبوس، مینی بوس، تراکتور و کمباین، کامل ترین مجموعه قطعات جلوبندی خودروهای سنگین، نیمه سنگین و ماشین آلات کشاورزی را در کشور دارا بوده و توانسته است در طی این مدت با تلاش مستمر و به کارگیری تخصص، مهارت و دانش روز در کنار سرمایه گذاری، گسترش تیراژ و تنوع تولید و تجهیز کارخانه خود با مجموعه ای از ماشین آلات پیشرفته CNC به کیفیت و قیمتی رقابتی دست یابد و خود را بعنوان تولید کننده نمونه کشوری قطعات خودرو سنگین معرفی نماید.

کارخانه صنعتی بختیار از ابتدای دهه 80  با استاندارد سازی روش تولید خود و ارتقای کیفی مداوم محصولات ، موفق به عقد قرارداد همکاری به عنوان تامین کننده سیبک و میل فرمان با شرکت های ایران خودرو دیزل (از سال 1381) شرکت کاوه خودرو سایپا (از سال 1386) شرکت چرخشگر (از سال 1387) شرکت ومکو (از سال 1389) و شرکت بهمن دیزل (از سال 1392) شده است .

کارخانه صنعتی بختیار در راستای ارتقای کیفیت محصولات خود موفق به اخذ گواهینامه های مدیریت کیفیت  ISO 9001:2008  و ISO/TS 16949:2009  شده است وکلیه محصولات تولیدی آن دارای نشان استاندارد ملی ایران (به شماره 663198891 ) بوده و نظارت کیفی مداومی نیز با نهایت دقت توسط مهندسین و متخصصان در کارخانه بر کیفیت ساخت و تولید محصولات صورت می‌گیرد تا محصولات بختیار کاملا مطابق با استانداردها و الزامات مورد نیاز یک محصول برتر و قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی و حتی برتر از آنها باشد .

کارخانه صنعتی بختیار منشورکاری خود را همواره رعایت حقوق مصرف کننده قرار داده است و با اطمینان کامل از کیفیت محصولات خود، آنها را به مدت یکسال ضمانت بی قید و شرط می‌نماید تا فروشندگان لوازم یدکی سنگین، تعمیرکاران و خودرو داران محترم با دلگرمی هر چه بیشتر ازمحصولات بختیار استفاده کنند و در صورت بروز هرگونه نقص کیفی از خدمات پس از فروش کاملی برخوردار شوند.

همچنین  مزیت رقابتی محصولات بختیار از لحاظ کیفیت و قیمت سبب شده است تا سهم فروش محصولات بختیار هر ساله در سراسر کشور افزایش یافته و اینک کارخانه صنعتی بختیار با دراختیار داشتن شبکه گسترده فروش و پخش محصولات خود در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران، در طی چند سال گذشته نیز پیوسته موفق به صادرات به کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان شده است تا بدین وسیله ضمن معرفی خود در خارج از مرزهای ایران بعنوان یک برند موفق ایرانی ، بار دیگرکیفیت، قیمت و تنوع محصولات خود را به رخ رقبای خارجی بکشاند.

محصولات کارخانه صنعتی بختیارکه شامل انواع سیبک، میل فرمان و موج گیرمی شود در 9 گروه عرضه می‌شود که تقریبا کلیه کامیون و کامیونت ها، اتوبوس و مینی بوس ها، تراکتور و کمباین های موجود در کشور را شامل می‌شود. این گروهها عبارتند از : گروه بنز، گروه ولو - اسکانیا ، گروه رنو – ایویکو، گروه آمیکو، گروه هوو-دانگ فنگ، گروه ایسوزو، گروه بادسان - فوتون، گروه هیوندای – کاویان و گروه تراکتور و کمباین رومانی ، فرگوسن و جان دیر.

کارخانه صنعتی بختیار امیدوار است با عنایت باری تعالی و حمایت مشتریان و مصرف کنندگان عزیزی که طی این سالها همواره پشتیبان محصولات بختیار بوده اند و موجب برتری و موفقیت این برند ایرانی در بازار لوازم یدکی خوردو شده اند، بتواند با عزمی راسخ تر به مسیر پیشرفت ادامه دهد و محصولات خود را هر چه بیشتر در این آشفته بازاری که متاسفانه انواع و اقسام محصولات غیر اصلی و متفرقه چینی ، ترک و ... که اغلب فاقد کیفیت و استاندارد لازم و بدون ضمانت و خدمات پس از فروش عرضه شده و موجب تضییع حقوق مصرف کننده نهایی می‌شوند، بعنوان جایگزینی مطمئن معرفی نماید.