در حال بارگذاری...
 
 

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دام و طیور و پلاستیک گلخانه و علف کش و آفت کش و مخازن پلی اتیلن و چمن زن و جت هیتر و تابلو برق صنعتی و سیستم گرمایشی تابشی در بازار بزرگ کشاورزی

خرید و فروش ادوات کشاورزی، سم، کود، نشاء، بذر و دستگاه تصفیه آب، هواساز صنعتی و چمن زن و فیلتر شنی

 

لیست شرکت های بخش پرشر وسل


لیست محصولات تمامی شرکت های بخش پرشر وسل

پرشروسل

قیمت: 1,150,000 ریال
سایز: 8 اینچ
فشار کاری: 450 psi
رزآب صنعت
شماره ثبت: ندارد
تلفن: 09122533667-02536656774rosabsaneat.bbk-iran.com
جزئیات فروشنده

پربیننده ترین محصولات

کاربرد پرشروسل در دستگاه تصفیه آب
پرشر وسل در معنای لغوی به معنی مخزن تحت فشار می باشد و محفظه ای ست که عموما از جنس فایبر گلاس بوده و همانطور که از نامش پیداست، این محفظه قابلیت تحمل فشار بالایی را دارد . پرشر وسل یا مخزن تحت فشار در دستگاه تصفیه آب ، وظیفه محافظت از ممبران ها را به عهده دارد .
اندازه و شکل ظاهری پرشر وسل در دستگاه تصفیه آب ، رابطه مستقیمی با نوع ممبران ها دارد . در قسمت انتهایی پرشر وسل ، دربی وجود دارد که مجرای خروجی و ورودی آب به ممبرانها را کنترل کرده و در مواقع لزوم قادر به آب بند نمودن ممبرانها شده و فشار مثبتی را در داخل ممبرانها ایجاد میکند.
پرشر وسل ها در دستگاه تصفیه آب در جنس ، میزان فشار ، محدوده دمایی فعالیت ، سایز مجراهای خروجی و ورودی آب و ... با یکدیگر تفاوت دارند و مهمترین کاربرد پرشر وسل در صنعت تصفیه آب و در سیستمهای اسمز معکوس ، صنایع نمک زدایی ، فیلتراسیون و اولترافیلتراسیون می باشد .
انواع پرشروسل
اصولا پرشر وسل به لحاظ قطر داخلی ، به سه سایز 4 ، 8 و 16 اینچی تقسیم می شوند که هر یک به ترتیب مناسب ممبران 4 ، 8 و 16 اینچی می باشند .
در یک تقسیم بندی دیگر ، پرشر وسل ها از نظر سایز طولی و بر اساس بیشترین تعداد ممبرینی که در انها قرار می گیرد به پرشر وسل تک ممبران ، دو ، سه ، .... و هفت ممبران تقسیم می شوند .
همچنین بر اساس اینکه مایع از چه مجرایی وارد پرشر وسل شود ، پرشر وسل ها به دو گروه ساید پورت و اند پورت تقسیم می شوند .
ویژگیهای ساختاری پرشر وسل
از لحاظ فنی ، محدوده فشار کاری قابل تحمل برای پرشر وسل بین 75 تا 1500 psi می باشد و بازه دمایی قابل تحمل برای آنها نیز بین منفی شش درجه تا 87 درجه سانتیگراد می باشد . محدوده تحمل پی اچ در پرشر وسل ها بین 3 تا 10 می باشد .
اجزای تشکیل دهنده پرشر وسل
پرشر وسل در مرحله اول از یک پوسته ساخته شده که دارای یک درب بوده و همچنین دارای قطعه ای تحت نام بست ویکتالیک نیز می باشد .
کاربرد پرشر وسل ها
اصلی ترین موارد کاربرد پرشر وسل ها را میتوان به اختصار اینگونه نام برد :
صنعت داروسازی
صنایع تصفیه آب شهری و صنعتی
نمک زدایی آب دریا
صنایع خودرو سازی
صنایع غذایی و آشامیدنی
برندهای معروف و موجود پرشروسل
برند کد لاین ، مستر لاین ، پرشر وسل وی تک ، پرشر وسل آر او پی وی و پرشر وسل پایرو از معروف ترین برندهای پرشر وسل می باشد .

عضویت در کانال تلگرام بازار کشاورزی