در حال بارگذاری...
 
 

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دام و طیور و پلاستیک گلخانه و علف کش و آفت کش و مخازن پلی اتیلن و چمن زن و جت هیتر و تابلو برق صنعتی و سیستم گرمایشی تابشی در بازار بزرگ کشاورزی

خرید و فروش ادوات کشاورزی، سم، کود، نشاء، بذر و دستگاه تصفیه آب، هواساز صنعتی و چمن زن و فیلتر شنی

 

تجهیزات گلخانه هوشمند

تجهیزات گلخانه هوشمند

تعداد بخش ها: 1
تعداد محصولات این بخش: 6
تعداد شرکت های این بخش: 1
دانلود نسخه اندروید

زیر گروه های تجهیزات گلخانه هوشمند


شرکت های بخش تجهیزات گلخانه هوشمند(برای فیلتر محصولات بر اساس شرکت، بر روی نام شرکت کلیک نمایید)


لیست محصولات تمامی شرکت های بخش تجهیزات گلخانه هوشمند

تعداد محصولات: 6

سیستم کنترل اقلیم هوشمند گلخانه ای

قیمت: استعلام قیمت
تعداد ورودی: وابسته به نیاز کاربر و نوع گلخانه
تعداد خروجی: وابسته به نیاز کاربر و نوع گلخانه
نیرو فراب پاسارگاد
شماره ثبت: 46941
تلفن: 03153518299-03153517357
جزئیات فروشنده

ترموستات هوشمند سیستم گرمایش فراب

قیمت: استعلام قیمت
تعداد ورودی: 2عدد
تعداد خروجی: 1خروجی فن / 1خروجی مشعل/ 1خروجی آلارم
نیرو فراب پاسارگاد
شماره ثبت: 46941
تلفن: 03153518299-03153517357
جزئیات فروشنده

کنترلر فوگر فراب

قیمت: استعلام قیمت
تعداد ورودی: ۱عدد ورودی تغذیه / ۱عدد ورودی سنسور
تعداد خروجی: ۱عددخروجی رله ای /۱ خروجی آلارم/
نیرو فراب پاسارگاد
شماره ثبت: 46941
تلفن: 03153518299-03153517357
جزئیات فروشنده
تعداد محصولات: 6

پربیننده ترین محصولات

اطلاعاتی درباره تجهیزات گلخانه هوشمند
رشد روز افزون جمعیت در کشور ما و به طور کلی در جهان و کمبود زمینهای مناسب زراعت و کشاورزی ، بشر را به ارائه راهکارهای دیگری برای افزایش سطح زیر کشت محصولات زراعی و کشاورزی هدایت کرد. یکی از این راهکارها گسترش کشتهای گلخانه ای بود که امروزه شاهد گسترش تعداد و سطح زیر کشت متنوع محصولات گلخانه ای در دنیا و در کشورمان هستیم .
امروزه در تمام زمینه ها و صنایع و علوم گوناگون ،رد پای تکنولوژی به نحو موثری به چشم می خورد و موضوع گلخانه و کشت گلخانه ای نیز از این قضیه مستثنی نبوده و گلخانه ها نیز با گذشت زمان دستخوش تغییرات مثبت و موثری شده و امروزه واژه گلخانه هوشمند و تجهیزات گلخانه هوشمند ، زیاد شنیده و دیده می شود .
در واقع گلخانه های هوشمند نسل جدیدی از گلخانه ها هستند که بسیاری از موارد اعم از کنترل پارامترهای مختلف ، آبیاری و ... به صورت هوشمند و توسط ابزارها و تجهیزات بسیار دقیقی انجام می شود .
سیستمهای آبیاری ، سیستم کنترل نور ، دما ، رطوبت ، سیستمهای سرمایش و گرمایش در گلخانه ، پارامترهای مهم و موثری هستند که کمبود یا وقفه در کار هر یک از آنها می تواند خسارات جبران ناپذیری به سیستم وارد نماید و امروزه با تکنولوژی های موجود در تجهیزات گلخانه های هوشمند ، این امکان برای کاربران فراهم گردیده تا با بکارگیری ابزارهای دقیق و هوشمند به بالاترین سطح کیفیت در پروش و کشت محصولات گلخانه ای دست یابند .
سیستم آبیاری در گلخانه های هوشمند
در سیستم آبیاری هوشمند که یکی از اصلی ترین تجهیزات گلخانه هوشمند می باشد کنترل و مدیریت عملیات آبیاری به عهده آن بوده و این سیستم در زمانهای مشخص و با تشخیص سنسورهای نصب شده در محیط ، بر اساس رطوبت ، دما ، نور و سایر فاکتورها ، میزان نیاز آبی گیاه را تشخیص داده و اقدام به آبیاری در فواصل مشخص می نماید .
انتخاب مناسب سیستم آبیاری در گلخانه هوشمند ، یکی از اصلی ترین ارکان بوده که میتواند در افزایش راندمان تولید و کاهش میزان مصرف آب ، تاثیر به سزایی داشته باشد .
همچنین با نصب و راه اندازی این سیستم آبیاری در گلخانه ، شما در هر نقطه ای قادر به راه اندازی و کنترل عملیات آبیاری گلخانه خواهید بود .
سیستم تغذیه هوشمند
این سیستم از دیگر تجهیزات گلخانه هوشمند بوده که تغذیه و کوددهی موثر و یکپارچه گیاهان را به عهده دارد . بکارگیری این سیستم در گلخانه سبب سهولت تغذیه و کلددهی گیاهان شده و علاوه بر آن میزان مصرف کود و هزینه های انرژی را کاهش خواهد داد. همچنین کنترل کامل تغذیه گیاه ، افزایش راندمان تولید محصول از دیگر مزایای بکارگیری سیستم تغذیه هوشمند می باشد .
از دیگر تجهیزات گلخانه هوشمند می توان به سنسورهای کنترل دما ، رطوبت ، نور و ... اشاره کرد که هر یک را در بخشهای جداگانه توضیح خواهیم داد .