تعداد محصولات: 45
با این بخش بیشتر آشنا شوید!

کود گوگرد

کود گوگرد از کودهایی است که در کشاورزی برای اصلاح خاک مورد استفاده قرار می‌گیرد. گوگرد به‌عنوان چهارمین ماده مغذی مهم، نقش مهمی در تشکیل آنزیم‌های مهم، اسیدهای آمینه، پروتئین‌ها و روغن‌های گیاهی ایفا می‌کند و وجود آن برای تشکیل کلروفیل حیاتی است. کلروفیل باعث فتوسنتز می‌شود و گیاهان از طریق فتوسنتز نشاسته، قند، روغن، چربی، ویتامین‌ و ترکیبات دیگر تولید می‌کنند. کمبود گوگرد می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی در سلامت گیاه و کاهش شادابی گیاه گردد. گوگرد موجود در ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه ضروری برخی گیاهان چون خردل، پیاز و سیر، برای ایجاد طعم آن‌ها مهم است.

خواص کود گوگرد

کمبود گوگرد در خاک‌هائی که به‌شدت در معرض شستشو قرار دارند، مشاهده می شود. در این خاک‌ها باید گوگرد را به صورت کود گوگرد به خاک اضافه کرد. مقدار گوگرد موجود در کود گوگرد بر اساس درصد عنصر گوگرد ارزیابی می‌شود و انتخاب نوع آن به pH خاک بستگی دارد. استفاده از کود‌ گوگرد علاوه بر موارد ذکرشده، حلالیت عناصری چون فسفر، آهن و روی را بالا برده و از عوامل بیماری‌زای قارچی نظیر سفیدک جلوگیری می‌کنند. کمبود گوگرد در هر مرحله از رشد می‌تواند بر رشد و بازدهی محصول تاثیر بگذارد.کود گوگرد همچنین به‌عنوان نرم‌کننده خاک عمل و به کاهش محتوای سدیم خاک کمک می‌کند.نیتروژن و گوگرد تا حدی با هم مرتبط هستند، زیرا گوگرد در فعال شدن آنزیم نیترات ردوکتاز، که به تبدیل نیترات‌ها به اسیدهای آمینه کمک می‌کند، نقش دارد. بنابراین، در صورت کمبود گوگرد، بازده مصرف نیتروژن نیز کاهش می‌یابد.

علائم کمبود گوگرد

در کمبود گوگرد مانند کمبود نیتروژن برگ‌ها به رنگ زرد کمرنگ یا سبز روشن در می‌آیند. علائم کمبود گوگرد بر خلاف نیتروژن ابتدا روی برگ‌های جوان ظاهر می‌شود. در برخی گیاهان مثل پنبه، تنباکو و مرکبات برگ‌های مسن زودتر تحت‌تأثیر کمبود قرار می‌گیرند.

گیاهان دارای کمبود گوگرد، اغلب کوچک و صاف با ساقه‌های کوتاه و باریک هستند. کمبود گوگرد در غلات به‌صورت کاهش رشد و تاخیر بلوغ و گره­‌زایی بروز می‌کند. در این حالت میوه اغلب به‌طور کامل رشد نمی‌‌­کنند.

خواص کود گوگرد برای درخت

گوگرد در فعالیت آنزیم‌ها و در کاهش نیاز به آب و افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش‌های محیطی از قبیل گرمازدگی و سرمازدگی، کم‌آبی، شورى، آفات و بیماری‌ها نقش مهمی دارد. گیاهان گوگرد موجود در خاک را از طریق ریشه و به شکل سولفات گوگرد جذب می‌کنند. البته گیاه قادر به جذب مقادیر اندکی از گاز دی اکسید گوگرد از طریق برگ نیز هست که طبعا نمی‌تواند نیاز گیاه به گوگرد را به‌طور کامل برآورده  سازد. تمام موارد مذکور، لزوم استفاده صحیح از کود گوگرد برای درختان را آشکار می‌سازد. از خواص مهم کود گوگرد برای درخت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

·         تولید پروتئین: گوگرد تشکیل دهنده سه اسید آمینه (سیستئین ، سیستین و متیونین) است که بلوک‌های ساختمانی انواع پروتئین هستند. حدود 90 درصد از گوگرد گیاه در این اسیدهای آمینه وجود دارد.

·         سنتز روغن: به همین دلیل مقدار کافی آن برای تولید بهینه دانه‌های روغنی بسیار مهم است.

·         فعال‌سازی آنزیم‌ها: به واکنش‌های بیوشیمیایی موجود در گیاه کمک می‌کند.

·         بهبود کیفیت و بازده محصول

·         تولید لیپیدها (چربی) که در دانه‌های روغنی گیاهان بسیار حائز اهمیت است.

کود گوگرد درصد روغن و پروتئین محصولات را افزایش داده و به طبع آن ارزش غذایی محصولات را بالا می‌برد.

·         نقش مؤثر گوگرد در دفع حشرات و استفاده از آن در آفت کش‌‌ها 

انواع کود گوگرد

از عنصر مهم و مغذی گوگرد در تهیه انواع کود گوگردی در کشاورزی استفاده می‌شود. به‌طور کلی اکثر کودهای حاوی گوگرد به چهار گروه زیر تقسیم شوند:

 ۱) کودهای حاوی سولفات

  ۲) کودهای حاوی گوگرد عنصری

 ۳) کودهای حاوی ترکیبی از سولفات و گوگرد عنصری

 ۴) کودهای گوگرد مایع.

کودهای گوگرد معمولا در انواع مختلف گوگرد معدنی، گوگرد پالایشگاهی، گوگرد پودری، گوگرد مایع، گوگرد پاستیلی، گوگرد گرانوله و گوگرد بنتونیت دار تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

کود گوگرد گرانوله

گرانول دانه‌هاي گرد با وزن 50-20 میلی‌گرم هستند. كود گوگرد گرانوله شده به دليل پخش دستي، استفاده از ماشين‌هاي كودپاش، پخش یکنواخت كود در سطح زمين و بدون بو بودن داراي محبوبيت زیادی در بین کشاورزان است. از دیگر ويژگي‌هاي بارز كود گوگرد گرانوله می‌توان به حل شدن تدریجی آن در آب اشاره کرد كه باعث انتقال مواد مغذي در بازه زماني بيشتر به گياه و از طرفی مانع از دست دادن مواد مغذي اين كود زير نور آفتاب می‌گردد. از جمله موارد استفاده از این کود گوگرد گرانوله می‌توان به اصلاح خاک‌های قلیایی و آهکی، افزایش حلالیت عناصر غذایی و دفع برخی بیماری‌ها اشاره کرد.

گوگرد گرانوله برای درخت

 مواد آلی موجود در کود گوگرد گرانوله، موجب فعال شدن میکروب‌های مفید درون خاک می‌شوند. این میکروب‌ها به تسهیل عمل اکسیداسیون بیولوژیکی در خاک کمک می‌کنند و علاوه بر سلامت درختان و ضدعفونی کردن خاک، در سلامت محیط زیست نیز اثر دارند.

گوگرد پودری

کود گوگرد پودری از کوبش گوگرد در محیط سرپوشیده و فاقد هوا تولید می‌گردد. گوگرد پودری به صورت پودرپاشی استفاده می‌شود و به سبب داشتن خلوص بالا تاثیر بسیار زیادی بر دفع آفات کشاورزی و ضد‌عفونی کردن گیاهان و خاک دارد. کود گوگرد پودری در پالایشگاه تولید می‌شود که به آن سولفور پودری هم گفته می‌شود. از گوگرد پودری می‌توان جهت کاهش pH خاک‌های قلیایی در نواحی کم‌باران و در نتیجه افزایش جذب عناصر آهن، روی، فسفر استفاده نمود.

گوگرد مایع

کود گوگرد مایع، مشتقی از تیوسولفات آمونیوم است که نیروژن بالایی دارد. کود گوگرد مایع، مایعی بسیار غلیظ با حلالیت بسیار بالایی در آب است، بنابراین اغلب کشاورزان کود گوگرد مایع را در آبیاری یا به‌صورت محلول پاشی استفاده می‌کنند. مقدار استفاده از گرگرد مایع در خاک‌های شور و قلیایی، 2 لیتر در 1500 متر می‌باشد.

مضرات کود گوگرد

همانطور که اشاره شد مصرف کود های گوکرد می‌تواند فواید بسیاری برای گیاهان و درختان داشته باشد، اما همین ملده پرخاصیت نیز اگر به‌صورت بی‌رویه استفاده شود، می‌تواند به محصولات کشاورزی آسیب وارد کند. بنابراین برای ممانعت از مضرات این کود بهتر است از آن در زمان مناسب و به اندازه کافی استفاده نمود. انتخاب نوع گوگرد به گیاه و خاک شما بستگی دارد. بنابراین توجه داشته باشید که قبل از خرید کود گوگرد، جنس خاک و نوع گیاه خود را ارزیابی نمایید.

نحوه مصرف کود گوگرد

مقدار، زمان و نحوه مصرف کود گوگردی به نوع کشت، منطقه و هدف استفاده بستگی دارد. حتی اگر بهترین و گران‌ترین کودهای گوگردی موجود در بازار را داشته باشید اما با نحوه و زمان استفاده از آن آشنا نباشید، تنها پول و زمان خود را به هدر داده‌اید. زمان و نحوه‌ی مصرف کود گوگرد به اندازه میزان مصرف آن اهمیت دارد.

مصرف کود گوگرد در باغات اغلب به دو روش محلول پاشی و آبیاری صورت می‌گیرد. بهترین زمان استفاده از کود های گوگردی، قبل از کاشت محصول و هنگام شخم زدن زمین است. در این حالت ابتدا کود گوگردی موردنظر را روی سطح زمین پاشیده و سپس با شخم زدن، کود و خاک را به هم مخلوط نمایید. در زمین‌هایی که شخم زدن امکان‌پذیر نیست، می‌توان مقدار مشخصی از کود را در سایه‌انداز درخت با خاک مخلوط کرد. برخی از کود های گوگرد مثل پلی‌سولفیدها را می‌توان در آب آبیاری حل و به خاک اضافه نمود.

کود گوگرد برای گندم

گوگرد پس از نیتروژن، فسفر و پتاسیم، چهارمین ماده مغذی مهم در تولید گندم است. کشاورزان گندم قبلاً گوگرد را به‌صورت رایگان از بارندگی دریافت می‌کردند، اما تلاش‌ها برای پاکسازی گازهای گلخانه‌ای، میزان گوگرد اتمسفر را به‌طور چشمگیری کاهش داده است.

بنابراین، کشاورزان باید گوگرد را با استفاده از کد گوگرد به محصولات خود اضافه کنند.

به طور کلی، کمبود گوگرد در گندم با زردی و کوتاهی محصول آشکار می‌شود. کمبود گوگرد در محصولات در حال رشد ممکن است با کمبود نیتروژن اشتباه شود. برخلاف کمبود نیتروژن، کمبود گوگرد با علامت زرد کم‌رنگ در جوان‌ترین گیاهان ظاهر می‌شود. گوگرد برای گندم هم به‌عنوان یک ماده غذایی مهم در باردهی و رشد، هم یک اصلاح‌کننده خاک و هم یک عامل بازدارنده آفات مطرح می‌باشد و تاثیر کمبود گوگرد برای گندم ابعاد مختلفی را در بر خواهد گرفت.

قیمت کود گوگرد

کودهای گوگرد در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند و هر کدام از ترکیبات گوناگونی تهیه و تولید شده‌اند. این کود کیفیت‌های مختلفی داشته و هر کدام به طریقی بر روی خاک تاثیر می‌گذارند. قیمت کود گوگرد بسته به حجم، نوع کود و درصد ترکیبات عالی و معدنی آن متفاوت است. برای اطلاع دقیق از قیمت کود گوگرد و مشاوره راجع به نوع کود گوگرد مصرفی، با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید.

قیمت گوگرد پودری

همانطور که اشاره شد، عوامل مختلفی بر قیمت پودر گوگرد تاثیر دارند. دانه‌بندی گوگرد مهم‌ترین عامل مؤثر بر قیمت گوگرد پودری است. این محصول با مش‌های 50، 100، 200، 325 و ریزتر تولید می‌شود. یکی از مزیت‌های گوگردهای پودری، قیمت آن‌ها است. قیمت گوگرد پودری پایین‌تر از گوگرد مایع می‌باشد. مسئله مهم برای خرید گوگرد پودری، توجه به قابلیت حل شدن، ترکیب آن با آب و استفاده از آن به روش محلول پاشی است.

لازم به ذکر است که گوگردهای پودری بر اساس نوع پایه به دو نوع معدنی و پتروشیمی دسته‌بندی می‌شوند که قیمت هر کدام نیز متفاوت است. گوگرد پودری معدنی معمولا در کیسه‌های ۲۵ کیلویی عرضه می‌شود. قیمت کود گوگرد 25 کیلویی پودری معمولا از کیلویی20000  تا 25000 تومان متغییر می‌باشد.

قیمت گوگرد گرانوله

بالا بودن حجم تقاضا برای خرید گوگرد گرانوله، باعث فعالیت برندهای متعدد در زمینه تولید و فروش این محصول است. گوگرد عرضه‌ شده از سوی این برندها دارای کیفیت و بسته‌بندی متفاوتی هستند. بنابراین نام برند و نوع بسته‌بندی دو فاکتور تاثیرگذار بر روی قیمت گوگرد گرانوله محسوب می‌شوند. با توجه به تاثیر فاکتورهای متعدد بر روی قیمت کود گوگرد گرانول، نمی‌توان قیمت دقیق و ثابت از آن ارائه داد.

 

قیمت گوگرد کشاورزی

قیمت گوگرد کشاورزی در کشور ایران نسبت به میانگین قیمت جهانی آن بسیار پایین‌تر است. مهم‌ترین دلیل پایین بودن قیمت کود گوگرد در ایران نسبت به قیمت جهانی آن، وجود پالایشگاه‌های تولید گاز در کشورمان است. گوگرد محصول جانبی تولید گاز است. به این معنا که همزمان با استخراج گاز از اعماق زمین، عنصر گوگرد نیز به همراه گاز طبیعی استخراج می‌شود و در حقیقت گوگرد از گاز، پالایش و جداسازی می‌شود. البته وجود معادن گوگرد در ایران نیز تا حدی به این کاهش قیمت کمک کرده است. هرچند که استفاده از گوگرد معدنی در کشاورزی به هیچ عنوان قابل توجیه نیست؛ چرا که گوگرد معدنی دارای ناخالصی‌های کنترل نشده و سمی برای زمین‌های کشاورزی است. به طور کلی قیمت گوگرد کشاورزی به انواع آن و درصد خلوص گوگرد بستگی دارد. در جدول زیر به لیست قیمت گوگرد کشاورزی در سال 1402 اشاره شده است.

گوگرد کشاورزی حدود قیمت (تومان)
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله 1000 کیلویی 6.050.000
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله 700 کیلویی 4.235.000
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله 500 کیلویی 3.025.000
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله 300 کیلویی 2.025.000
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله 100 کیلویی 675.000
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله 50 کیلویی 337.500
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله 25 کیلویی 168.750

 

قیمت کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله به صورت پاششی با کود پاش و یا چالکود در سایه‌انداز درختان استفاده می‌شود. بنتونیت نقش مهمی در فرآیند اکسیداسیون گوگرد در خاک دارد. به گونه‌ای که بنتونیت موجود در این کود با جذب رطوبت به خود و متورم شدن در بستر خاک متلاشی و به نوعی منفجر می‌شود و این عمل، گوگرد را به ذرات ریزتر تبدیل می‌نماید. در نتیجه اکسیداسیون گوگرد سریع‌تر انجام می‌شود؛ در حالی که گوگرد به راحتی در خاک و یا با آب حل نمی‌شود.

علی‌رغم این‌که نیاز تعدادی از گیاهان به گوگرد بیشتر است، متأسفانه در کشور ما کمتر به استفاده از این کود در جهت پائین آوردن PH خاک‌های قلیایی توجه شده است. با توجه به آثار مثبت گوگرد در کاهش PH موضعی خاک‌های آهکی، تأمین سولفات مورد نیاز گیاهان، افزایش حلالیت عناصر کم مصرف و پر مصرف به ویژه فسفر، آهن، روی و ...، کنترل برخی از عوامل بیماری‌زای قارچی و اصلاح خاک‌های شور و قلیایی برای کود ضروری است.

لذا بهتر است برای تسریع فرآیند اکسیداسیون گوگرد در خاک از باکتری تیوباسیلوس (بیو سولفور) و یا کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله همراه با کود حیوانی استفاده شود. توصیه می‌شود استفاده از هر نوع کود را در راستای اصلاح و تقویت خاک زمین زارعی و باغات بر اساس نتیجۀ آزمون خاک، صرفا با نظر کارشناسان مجرب و تأمین‌کنندگان بازار بزرگ کشاورزی ایران منطقه انجام دهید. در ادامه به قیمت کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله اشاره کرده‌ایم:

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله حدود قیمت (تومان)
قیمت کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله 25 کیلویی 370.000
قیمت کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله اگری پلکس- 25 کیلویی 240.000
قیمت کود گوگرد بنتونیت دار تتاکو مدل VIGOROUS وزن 10 کیلوگرم 175.000

 

کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله

 

قیمت گوگرد ۹۹ درصد

گوگرد کشاورزی به صورت گرانول، پودری و مایع عرضه می‌شود. گوگرد گرانول و پودری هم به صورت معدنی و هم به صورت گازی موجود است. نوع معدنی آن از معادن استخراج می‌شود که در ابتدا به صورت کلوخه بوده و سپس فرآوری می‌شود. در حال حاضر بسته‌بندی‌های گوگرد به صورت 25 و 50 کیلویی و بیشتر به بازار عرضه شده و گوگرد آن از 10 درصد تا 30 درصد است. گوگردهای معدنی با جذب بهتری در خاک همراه هستند و علاوه بر عنصر گوگرد، عناصر دیگری هم در آن وجود دارد.

نوع دیگری از گوگرد گازی یا پتروشیمی نیز وجود دارد که از 60 درصد تا 99 درصد گوگرد خالص بوده و به صورت کلوخه، گرانول و یا پودری تولید می‌شود. به صورت کلی قیمت گوگرد 99 درصد با توجه به نوع گوگرد از 95.000 تومان شروع می‌شود. در جدول زیر به آخرین قیمت گوگرد 99 درصد در آذر ماه 1402 اشاره شده است.

 

گوگرد 99 درصد حدود قیمت (تومان)
قیمت پودر گوگرد خلوص 99 درصد 95.000
قیمت گوگرد میکرونیزه 99 درصد 25 کیلوگرم 277.500
قیمت گوگرد پودری 99 درصد ساوه (Powdery Sulfur) 480.000

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی با توجه به نوع کود گوگرد، برند و محل ساخت آن از حدود 80.000 تومان تا 400.000 تومان متغیر است. در جدول زیر به آخرین قیمت کود گوگرد 25 کیلویی در آذر ماه 1402 اشاره کرده‌ایم.

کود گوگرد 25 کیلویی حدود قیمت (تومان)
قیمت کود گوگرد میکرونیزه اگری پلکس- (۲۵ کیلویی) 300.000
قیمت کود ۵ سولفاته آمونیوم، منیزیم، پتاسیم، روی و منگنز (۲۵ کیلویی) 630.500
قیمت کود پتاسه %۴۰ (۲۵ کیلویی) 653.250
قیمت کود میکرو کامل میکرومیکس (۲۵ کیلویی) 669.500
قیمت کود سولفات پتاسیم NPK 0-0-50+TE تتاکو مدل TESSENGROW وزن 25 کیلوگرم 2.448.000
قیمت کود نیترات کلسیم تتاکو مدل TESSENGROW وزن 25 کیلوگرم 3.132.000
قیمت کود NPK 12-3-43+TE تتاکو مدل TESSENGROW وزن 25 کیلوگرم 3.764.000

 

کود گوگرد 25 کیلویی

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی دیجی کالا

کود گوگرد 25 کیلویی دیجی کالا یکی از کودهای کشاورزی است که اغلب باغداران و کشاورزان با آن آشنایی دارند. در حال حاضر این کود با قیمت‌های متنوعی در بازار خرید و فروش می‌شود. شما می‌توانید قیمت کود گوگرد 25 کیلویی دیجی کالا را از طریق سایت دیجی کالا استعلام بگیرید و یا این‌که این محصول را با قیمت مناسب‌تر و کیفیت بهتر از تولید‌کنندگان بازار بزرگ کشاورزی ایران خریداری نمایید. در ادامه فهرست قیمت کود گوگرد 25 کیلویی دیجی کالا آورده شده است:

کود گوگرد 25 کیلویی دیجی کالا حدود قیمت (تومان)
قیمت کود گوگرد 75 درصد بنتونیت دار مدل Sb وزن 25 کیلوگرم 540.000
قیمت کود گوگرد بنتونیت دار تتاکو مدل TESSENGROWوزن 25 کیلوگرم 306.000
قیمت کود ورمی کمپوست تی تی 25 کیلوگرم 210.000
قیمت کود گوگرد نگین آذرشهر مدل میکرونیزه 98 درصد وزن 25 کیلوگرم 319.000

 

قیمت گوگرد ۵۰ کیلویی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت گوگرد 50 کیلویی با مشاوران ما در بازار بزرگ کشاورزی در ارتباط باشید تا در رابطه با محصول و قیمت‌های آن شما را راهنمایی کنند. در جدول زیر لیست قیمت گوگرد 50 کیلویی ارائه شده است.

گوگرد 50 کیلویی حدود قیمت (تومان)
قیمت کود گوگرد کشاورزی گرانوله 75 درصد فله (۵۰ کیلویی) 337.500
قیمت کود فسفات گوگردی ۸-۸ (۵۰ کیلویی) 682.500
قیمت کود اوره گوگردی ۱۰-۵۰ (۵۰ کیلویی) 708.500
قیمت کود کامل ماکرو عمومی ۵-۳-۵ (۵۰ کیلویی) 708.500

 

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

در حالت کلی قیمت کود بر اساس مقدار کیفیتی که دارد، می‌تواند متغیر باشد. در خصوص کودهای تولید شده‌ی خارجی، پایین و بالا رفتن قیمت ارزها، بر روی قیمت آن‌ها تأثیرگذار خواهد بود. برای این‌که به قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد درجه یک دست پیدا کنید، بهتر است آن را از مراکز معتبر خریداری نمایید. چرا که این مراکز به عنوان اولین ارائه‌دهنده‌ی اصلی با بهترین قیمت آن را به فروش می‌رسانند. در حال حاضر قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد به طور میانگین بین 400 هزار تا 1 میلیون تومان متغیر است.

 

 قیمت کود گوگرد 25 کیلویی مشهد

قیمت گوگرد پودری

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت گوگرد پودری با مشاوران ما در بازار بزرگ کشاورزی در ارتباط باشید تا در رابطه با محصول و قیمت‌های آن شما را راهنمایی کنند. در جدول زیر به قیمت گوگرد پودری اشاره شده است:

گوگرد پودری

حدود قیمت (تومان)

قیمت گوگرد پودری میکرونیزه فلات کالا مدل GPM500G وزن 500 گرم

45.000

قیمت گوگرد پودری میکرونیزه فلات کالا مدل GPM1K وزن 1 کیلویی

58.000

قیمت کود گوگرد پودری میکرونیزه فلات کالا مدل GPM500G وزن 500 گرم

68.400

قیمت گوگرد پودری میکرونیزه 98 درصد فلات کالا وزن 4 کیلویی

88.000

قیمت کود پودری گوگرد-پتاسیم K-MAX وزن 1 کیلویی

126.000

قیمت گوگرد میکرونیزه 98% آذرشهر 25 کیلویی

169.000

قیمت گوگرد پودری میکرونیزه مش 99 درصد کیسه 25 کیلویی

194.500

قیمت کود گوگرد معدنی سوپر طلایی زرکوه مدل پودری

259.000

قیمت گوگرد میکرونیزه 99 درصد تولید شرکت کودیران 25 کیلویی

277.500

قیمت کود گوگرد میکرونیزه اگری پلکس- 25 کیلویی

300.000

قیمت گوگرد معدنی سوپر طلایی پودری الک شده 20 کیلویی

380.000

قیمت کود گوگرد میکرونیزه (پودری) ماژان 25 کیلویی

380.000

قیمت Powdery Sulfur  گوگرد پودری 99 درصد ساوه

480.000

قیمت کود گوگرد آسیا مدل ساوه وزن 25 کیلویی

670.000قیمت کود گوگرد 25 کیلویی ساوه

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی ساوه به تغییر و تحولات خرید و فروش، نرخ ارز و نرخ نفت بستگی دارد. به صورت کلی قیمت کود گوگرد 25 کیلویی ساوه در بازار ایران به طور میانگین حدود 20.۰۰۰ تا 35.۰۰۰ تومان برای هر کیلوگرم بوده است. شما می‌توانید برای دستیابی به قیمت دقیق و به روز کود گوگرد 25 کیلویی ساوه، با تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان مختلف در بازار بزرگ کشاورزی ایران تماس بگیرید. در ادامه فهرست قیمت کود گوگرد 25 کیلویی ساوه آورده شده است:

کود گوگرد 25 کیلویی ساوه حدود قیمت (تومان)
قیمت کود گوگرد آسیا مدل ساوه وزن 25 کیلوگرم 670.000
قیمت گوگرد پودری 99 درصد ساوه (Powdery Sulfur) 480.000

 

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی اصفهان

قیمت کود گوگرد 25 کیلویی اصفهان و شهرهای دیگر ایران تقریبا یکسان و در بازه قیمتی 80 تا 400 هزار تومان قرار دارد. قیمت کود گوگرد 25 کیلویی اصفهان به شرح زیر است:

کود گوگرد 25 کیلویی اصفهان حدود قیمت (تومان)
قیمت کود گوگرد میکرونیزه (پودری) ماژان 25 کیلوگرم 380.000
قیمت کود فروت ست پودری فلوریکا FLORIKA مدل نوبل شرکت گل سم سپاهان اصفهان با وزن 800 گرم 249.000