در حال بارگذاری...
 
 

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دام و طیور و پلاستیک گلخانه و علف کش و آفت کش و مخازن پلی اتیلن و چمن زن و جت هیتر و تابلو برق صنعتی و سیستم گرمایشی تابشی در بازار بزرگ کشاورزی

خرید و فروش ادوات کشاورزی، سم، کود، نشاء، بذر و دستگاه تصفیه آب، هواساز صنعتی و چمن زن و فیلتر شنی

 

لیست شرکت های بخش نایلون گلخانه


لیست محصولات تمامی شرکت های بخش نایلون گلخانه

نایلون گلخانه تک لایه شیمی پلاستیک

قیمت: استعلام قیمت
شرکت سازنده: شیمی پلاستیک یزد
عرض رول: 30 سانتیمتر تا 10 متر
شرکت شیمی پلاستیک یزد
شماره ثبت: 2855
تلفن: 03537272336-03537273177-03537273157
جزئیات فروشنده

نایلون کشاورزی مالچ (گلخانه ای)

قیمت: استعلام قیمت
شرکت سازنده: ارتا سان پلاست
عرض رول: 90-2.70 سانتیمتر
آرتا سان پلاست
شماره ثبت: 3726
تلفن: 4533873204-6
جزئیات فروشنده

نایلون گلخانه سه لایه شیمی پلاستیک

قیمت: استعلام قیمت
شرکت سازنده: شیمی پلاستیک یزد
عرض رول: 30 سانتیمتر تا 10 متر
شرکت شیمی پلاستیک یزد
شماره ثبت: 2855
تلفن: 03537272336-03537273177-03537273157
جزئیات فروشنده

پربیننده ترین محصولات

اطلاعاتی مفید درباره نایلون گلخانه
یکی از اصلی ترین بخش ها و تجهیزات گلخانه ، نایلون گلخانه می باشد که صاحبان گلخانه باید نسبت به انتخاب آن توجه ویژه ای داشته باشند .
عموما پلاستیک گلخانه با ضخامتهای مختلف و در عرضهای گوناگون تهیه و تولید میگردد که عریض ترین نوع آن 14 متر می باشد .
یکی از فاکتورهای تعیین پلاستیک گلخانه ، میزان یو وی آن می باشد که این پارامتر بنا به خواست و نیاز مشتری قابل تغییر می باشد .
عرض رولهای نایلون گلخانه نیز از فاکتورهای مهم در انتخاب آن می باشد . اگر چه نایلونهای با عرض کمتر که همچنان تولید و در بازار موجود می باشد نیز برای پوشاندن گلخانه مناسب و مورد استفاده قرار می گیرد اما از آنجا که این نایلونها دارای عرض کم می باشند برای پوشش مناسب گلخانه باید بخشی از هر لایه بر روی لایه مجاور قرار بگیرد و به اصطلاح همپوشانی ایجاد کند که این موضوع علاوه بر طولانی شدن زمان نصب نایلون ها ، میزان مصرف نایلون را نیز تا حد قابل توجهی افزایش می دهد اما این مشکل با استفاده از نایلونهای با عرض زیاد که در حال حاضر در بازار موجود می باشد ، از بین رفته است .
در تولید نایلون گلخانه از مواد افزودنی نظیر تثبیت کننده یو وی استفاده می شود . این افزودنی از نایلون در برابر اشعه ماورای بنفش آفتاب ، محافظت نموده و از طرفی ترکیب آن با آنتی اکسیدانها ، مانع از تخریب پلاستیک گلخانه می گردد . افزودنی فوق الذکر همچنین باعث استحکام بیشتر نایلون و افزایش طول عمر آن می شود .
یکی دیگر از افزودنی های بکار رفته در تولید نایلون گلخانه آی آر می باشد که مانع از خروج اشعه مادون قرمز گلخانه می شود یا به عبارت ساده تر ، در مناطق سردسیر ، وجود این افزودنی مانع از کاهش دمای گلخانه می گردد . بنابراین به طور مستقیم سبب صرفه جویی در مصرف انرژی گشته و طول عمر تجهیزات گرمایشی و سرمایشی گلخانه را افزایش می دهد .
افزودنی EVA نیز باعث افزایش کیفیت نایلون گلخانه می گردد . این افزودنی مانع از خشک شدن و شکنندگی نایلون گلخانه می گردد بنابراین در مناطقی که میزان وزش باد بیشتر است ، میزان مصرف این افزودنی در تولید نایلون افزایش می یابد .
در تولید نایلونهای با کیفیت از فیلترهای محدود کننده بیماری نیز استفاده می گردد . این فیلترها با ممانعت از عبور امواج ماورای بنفش سبب کاهش دید حشراتی چون شته ها ، تریپس ، مگس سفید و ... شده و در واقع از بیماری های و آفاتی که توسط این حشرات منتشر می شود جلوگیری می نمایند .
با استفاده از این فیلترها در تولید نایلون گلخانه به طور غیر مستقیم مصرف کود و سموم شیمیایی نیز کاهش می یابد .
آنتی فاگ یکی دیگر از موادی می باشد که در تهیه پلاستیکهای گلخانه از ان استفاده می شود . این افزودنی مانع از تشکیل قطرات آب و بخار که مانع تابش نور به داخل گلخانه هستند ، می شود .
در تولید پلاستیکهای گلخانه از افزودنی های دیگری نیز مانند افزودنی های لیز کننده یا روان کننده ، ضد الکتریسیته ، ضد اشتعال و فرسایش و ... استفاده می گردد .

عضویت در کانال تلگرام بازار کشاورزی