تعداد محصولات: 78
سؤالات متداول

نایلون گلخانه ای نوعی پلاستیک از نوع پلی اتیلن، پلاستیک کوپلیمر، پلی وینیل پلاستیک یا پلاستیک پلی کربنات است که برای پوشش سقف و یا کناره های گلخانه استفاده می شود.

قیمت نایلون گلخانه با توجه به نوسانات مواد اولیه و عرض های متنوع این نایلون ها، متفاوت می باشند. 

با این بخش بیشتر آشنا شوید!

پلاستیک گلخانه (نایلون گلخانه) چیست؟

پلاستیک گلخانه که به آن نایلون گلخانه نیز گفته می شود، نوعی پلاستیک از نوع پلی اتیلن، پلاستیک کوپلیمر، پلی وینیل پلاستیک یا پلاستیک پلی کربنات است که برای پوشش سقف و یا کناره های گلخانه استفاده می شود.

نایلون گلخانه به صورت پلاستیک عریض و دارای افزودنی های مختلفی است که در تمامی شرایط آب و هوایی پایدار باقی بماند. نایلون گلخانه در مقایسه با سایر پوشش های گلخانه مثل طلق، فایبرگلاس، شیشه و اکریلیک قیمت ارزانتری دارد.

عرضه پلاستیک گلخانه با تنوع زیر در بازار موجود است :

1 -پلاستیک تک لایه گلخانه

2 -پلاستیک دو لایه گلخانه

3 -پلاستیک سه لایه گلخانه

4 -پلاستیک پنج لایه گلخانه

مزایای نایلون پلاستیک گلخانه

امروزه نایلون و پلاستیک گلخانه مناسب ‌ترین پوشش برای گلخانه ها محسوب می شوند، چرا که:

 • نسبت به سایر پوشش‌ های گلخانه ‌ای از لحاظ اقتصادی به ‌صرفه ‌تر هستند.
 • نیازی به اسکلت بندی سنگین ندارند و روی اسکلت های سبک و کم هزینه هم قابل نصب می باشند.
 • هزینه حرارتی این گلخانه ها در مقایسه با گلخانه های شیشه ای ‎به ‏میزان ۴۰% پایین تر است.
 • برای هر نوع شرایط آب ‌و هوایی مناسب می باشند.
 • بیشترین مقدار نور و حرارت خورشید را از خود عبور داده و به گیاه می رسانند.
 • از گیاهان در برابر عوامل مضر و خطرناکی مانند اشعه ماورای بنفش UV محافظت می کنند.
 • امکان اضافه ‌کردن انواع افزودنی به پلاستیک گلخانه وجود دارد.

 

رنگ نایلون گلخانه

رنگ نابلون گلخانه تا حدودی می‌تواند بر دفع اشعه‌های مضر خورشید تاثیرگذار باشد. نایلون گلخانه‌‌ای در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند که رایج‌ترین آن‌ها نایلون‌ گلخانه‌ای شفاف، مشکی، سبز و زرد هستند. پس از نایلون گلخانه شفاف و مشکی، نایلون گلخانه سبز  بیشترین میزان خرید نایلون گلخانه را به خود اختصاص داده است.

به‌طور کلی نایلون‌های شفاف نسبت به نایلون گلخانه رنگی نور خورشید را بهتر از خود عبور می‌دهند و قاعدتا شرایط مناسب‌تری را برای رشد گیاه فراهم می‌سازد. نایلون های گلخانه رنگی بر حسب نوع رنگ، برخی از رنگ‌های نور را جذب و برخی دیگر را عبور می‌دهند.

 

بهترین نایلون گلخانه

بهترین نایلون گلخانه نایلونی است که بادوام و به اندازه کافی ضخیم باشد تا در برابر باد و پاره شدن مقاومت کند. در تهیه نایلون گلخانه، مواد اولیه مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از مواد اولیه درجه ۲ یا ۳ باعث می‌شود رنگ نایلون کدر و تیره شود. همان‌طور هم که در قسمت‌های قبل توضیح داده شد عدم شفافیت نایلون به دلیل استفاده از مواد بازیافتی مانع از عبور بهتر نور می‌شود و مسلماً طول عمر نایلون‌های تولید شده از مواد بازیافتی کمتر از نایلون‌های تولید شده از مواد درجه ۱ است. شرایط آب و هوایی، نوع گیاه، دوام، قیمت مواد، نوع و اندازه گلخانه همگی در هنگام خرید بهترین پلاستیک گلخانه‌ای در نظر گرفته می‌شوند.


پلاستیک گلخانه

طول عمر نایلون گلخانه‌ای

طول عمر نایلون های گلخانه با توجه به جنس و شرایط گلخانه بین 2 تا 10 سال متغیر است. در ادامه مطلب با انواع پلاستیکهای گلخانه ای و طول عمر مفید آنها، آشنا می شوید.

انواع پلاستیک (نایلون) گلخانه 

پلاستیک‌های گلخانه‌ بر مبنای نوع پلاستیک مورد استفاده در تولید آن‌ها، در چهار گروه دسته‌بندی می‌شوند. که در زیر به توضیح هریک پرداخته می شود.

پلاستیک گلخانه پلی‌اتیلن:

این نوع پلاستیک گلخانه‌ از جنس پلی‌اتیلن است. نایلون گلخانه پلی اتیلن متداول ترین و پر مصرف ترین نوع پلاستیک گلخانه در سراسر جهان می باشد. قیمت این نوع پلاستیک گلخانه مناسب است و برای بهبود ویژگی های آن از ترکیب مواد افزودنی به راحتی استفاده می شود. 

دوام این نوع نایلون‌ها بدون مواد افزودنی حدود دو سال است اما در صورتی که از مواد افزودنی برای این پلاستیکها استفاده شود، عمر آنها بسیار افزایش می یابد.

پلاستیک گلخانه کوپلیمر:

این نایلون‌ها دوام، ماندگاری و طول عمر بیشتری در مقایسه با نایلون‌های پلی‌اتیلنی گلخانه دارند. به گونه‌ای که حداقل عمر مفید آن‌ها سه سال است.

نایلون های کوپلیمر در دو ضخامت مختلف به فروش می رسند که نوع نازک تر آن در صنعت کشاورزی و گلخانه مصرف می شود. مدل‌های ضخیم تر و گران‌تر نایلون‌های کوپلیمری مشابه شیشه عمل می‌کنند ولی استفاده از آن‌ها برای پوشش گلخانه چندان مرسوم نیست.

پلاستیک گلخانه پلی‌وینیل:

نایلون‌هایی که از جنس پلی‌وینیل تولید می‌شوند ماندگاری و طول عمر بالاتری نسبت به پلاستیک پلی اتیلن و  کوپلیمر دارند. نایلون های گلخانه پلی وینیل در صورتی که نگهداری مناسبی داشته باشند، بین 4 تا 5 سال عمر می کنند.

برای گلخانه هایی که کشت های حساس تری دارند یا مایل به تعویض زود هنگام پوشش گلخانه خود نیستند، نایلون پلی وینیل پیشنهاد می گردد.

پلاستیک گلخانه ای پلی کربنات:

این نوع پلاستیک گلخانه ای از چسباندن دو لایه نایلون گلخانه ای پلی اتیلن روی هم تشکیل می شود. این نایلون ها یکی از مقاوم ترین نایلون های گلخانه موجود در بازار بوده و عایق بسیار خوبی برای دما و رطوبت است. پلاستیک گلخانه پلی کربنات وزن سبک و انعطاف پذیری بالایی دارند و در پوشش گلخانه به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. 

ویژگی های ظاهری پلاستیک گلخانه

پلاستیک گلخانه (نایلون گلخانه) معمولاً در ضخامت های بین 150 تا 220 میکرون تولید می شود، طول طاقه ها 50 متر و در عرض های 8، 10، 12، 14 و 16 متر در بازار قابل عرضه می باشد. برای نصب نایلون پوشش گلخانه با توجه به ابعاد و طول هر دهنه، رول های پلاستیک به صورت عرضی یا طولی توسط لاکینگ کانال و فنرهای روکش دار مهار می شود. هر دو لایه کنار هم باید حدودا 0.5 متر همپوشانی داشته باشد و در راستای جهت باد باشد.

 

انواع افزودنی‌های پلاستیک گلخانه

شرکتهای تولیدی نایلون گلخانه‌ای از انواع افزودنی‌ها به منظور بهبود عملکرد تولیدات پلاستیک گلخانه‌ای خود استفاده می‌کنند. هرکدام از این افزودنی ها با توجه به شرایط جغرافیایی و نوع گلخانه؛ برای گلخانه داران، ویژگی خاصی را برای پوشش گلخانه فراهم می‌کنند. این افزودنی‌ها زنجیره‌های پلیمری قوی برای نایلون گلخانه ایجاد می‌کنند. وجود افزودنی های نایلون های گلخانه، افزایش طول عمر نایلون گلخانه، قدرت و استحکام پلاستیک گلخانه را به همراه دارد.

 • افزودنی Anti UV که یکی از مهم‌ترین افزودنی های پلاستیک گلخانه است.

 • افزودنی ضد شبنم یا آنتی فاگ (Anti Fog) که با اضافه شدن به نایلون گلخانه به آن نایلون ضد بخار یا نایلون ضد مه گلخانه‌ای هم می‌گویند.

 • افزودنی IR یا مادون قرمز

 • افزودنی آنتی ویروس

 • افزودنی EVA

 

نایلون گلخانه یو وی

یکی از افزودنی های مفید در نایلون های گلخانه، ضد یووی است که از عبور اشعه ماوراء بنفش و یو وی به داخل گلخانه جلوگیری می نماید زیرا جنس پلاستیک گلخانه از پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) است که در برابر نور خورشید بسیار آسیب پذیر است. این افزودنی از پوسیدگی و فرسودگی پلاستیک گلخانه در طول زمان استفاده جلوگیری می کند و باعث افزایش دوام و عمر پلاستیک نیز می گردد.

پلاستیک هایی که این افزودنی را دارند نسبت به پلاستیکهای گلخانه معمولی قیمت بیشتری دارند. درصد یو وی پلاستیکها بین 1 تا 10 درصد است. بیشترین فروش نایلون گلخانه مربوط به نایلون گلخانه uv 10 است که در در ادامه مطلب به بررسی قیمت آن پرداخته شده است.

افزودنی IR

گرمای خورشید در طول روز وارد گلخانه شده و در شب، به وسیله‌ی امواج بلند مادون قرمز به جو باز می‌گردد. همین امر به کاهش دمای گلخانه در روزهای سرد سال منجر شده و به گیاهان آسیب می‌رساند. افزودنی IR به جذب بهتر اشعه‎ی مادون قرمز کمک کرده و از خارج شدن اشعه از پلاستیک گلخانه جلوگیری می‌کند. علاوه بر این از حرارت و دما محافظت می‌کند و با افت دما در شب و سرد شدن برخی مناطق، باعث ذخیره‌ی گرما و حرارت می‌شود.

 

افزودنی EVA

بیشترین کاربرد افزودنی EVA یا اتیلن وینیل استات زمانی است که گلخانه در معرض بادهای خشک و شدید قرار می‌گیرد. در چنین شرایطی این افزودنی، از ترک خوردگی و خشکی نایلون گلخانه جلوگیری کرده و موجب انعطاف‌پذیری و استحکام نایلون می‌شود. باید خاطر نشان ساخت که افزودنی EVA، نقش مهمی در انتقال نور، شفافیت و افزایش طول عمر نایلون گلخانه دارد.

 

افزودنی Anti Fog

تعریق گیاهان و اختلاف دما در گلخانه به ایجاد مه بر روی سطح داخلی نایلون منجر می‌شود. این مه در نتیجه‌ی میعان به شکل قطرات آب بر روی سطح داخلی گلخانه باقی می‌ماند. افزودنی Anti Fog که به عنوان ضد مه شناخته می‌شود، به پیوستگی قطرات بر سطح نایلون منجر شده و آب را از سطح داخلی نایلون تخلیه می‌کند. همین موضوع مانع از چکه کردن آب بر روی گیاهان و ایجاد آفات و بیماری در گلخانه می‌شود.

 

افزودنی LD

افزودنی LD همانند افزودنی EVA به افزایش شفافیت نایلون گلخانه و به دنبال آن پخش بیشتر نور کمک می‌کند. منظور از پخش نور، شکسته شدن اشعه‌ی مستقیم نور خورشید و پخش شدن آن در جهات مختلف است تا مانع از فرسودگی و سوختگی برگ گیاهان شود.

 

افزودنی Antivirus

افزودنی  Antivirusاز ورود آن دسته از امواج خورشیدی که موجب رشد ویروس یا باکتری می‌شود، جلوگیری کرده و به کاهش رشد آفات، سموم و قارچ‌ها کمک می‌کند.

پلاستیک‌های تک لایه نزدیک به 50 میکرون ضخامت داشته و معمولا برای گلخانه‌ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. در پلاستیک‌های دو لایه که از قرار گرفتن دو لایه نایلون تک لایه ساخته شده‌اند، ضخامت لایه‌ی اول 50 میکرون و لایه‌ی دوم 150 میکرون است. بین این لایه‌ها هوا وجود داشته و اغلب برای گلخانه‌های پایلوت کاربرد دارند.

پلاستیک‌های سه لایه ضخامتی در حدود 200 تا 250 میکرون دارند. لایه‌ی داخلی این پلاستیک‌ها که در مجاورت هوای داخل گلخانه قرار دارد، باید دارای افزودنی  Anti Fogباشد تا شبنم حاصل از میعان مانع عبور نور نشود. در مقابل لایه‌ی میانی همانند عایق عمل کرده و از آن‌جایی که از هر دو طرف آن هوا جریان دارد، بهتر است منعطف و دارای خواص EVA باشد. در نهایت لایه‌ی بیرونی که در معرض مستقیم اشعه‌ی ماوراء بنفش و هوای گرم یا سرد قرار دارد، باید دارای خواص Anti UV باشد. لازم به ذکر است پلاستیک‌های پنج لایه نیز در بازار عرضه می‌شوند؛ اما تنها در شرایط خاص جوی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

افزودنی آنتی اکسیدان Anti Oxidant

افزودنی آنتی اکسیدان  Anti Oxidantموجب افزایش شفافیت، ماندگاری و طول عمر بالا، کشسانی بیشتر و مقاومت نایلون‌ها می‌شود.

قیمت پلاستیک گلخانه UV دار 

پلاستیکهای گلخانه uv دار با توجه درصد یو وی، گرید، عرض، ضخامت، مدت زمان گارانتی و سایر افزودنی هایی که دارند، قیمت متفاوتی را دارا می باشند. در لیست زیر نمونه ای از این قیمتها در آبان ماه سال 1402 آورده شده است. 

با توجه به نوسان قیمتها لطفا جهت استعلام قیمت روز با تامین کنندگان بازار بزرگ کشاورزی تماس حاصل نمایید. 

 

شرح/طول/ضخامت

گرید

درصد Anti uv

سایر افزودنی‌ها

قیمت کیلوگرم (تومان)

ضمانت (ماه)

نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر

A+

5

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

80.800

20

نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر

A+

10

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

90.000

36

نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ

A+

5

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

83.100

20

نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ

A+

10

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

92.300

36

فیلم 5 لایه عرض 16 متر

A+

 

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

128.000

 

فیلم 5 لایه عرض 16 متر

A+

 

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

139.000

24

فیلم 5 لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ

A+

 

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

133.000

16

فیلم 5 لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ

A+

 

پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus

143.000

24

 

قیمت هر متر نایلون گلخانه

به صورت کلی قیمت هر متر نایلون گلخانه‌ای را نمی‌توان به صورت دقیق مشخص کرد، این قیمت با توجه به ضخامت، میزان افزودنی یو وی (1 تا 10 درصد)، وزن (۳ یا ۵ لایه بودن)، نوسانات ارز، عرض نایلون و میزان سفارش متغیر است.

قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه

قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه با توجه به وزن، ضخامت، متراژ، نوسانات ارز و ... متغیر است. در حال حاضر(آبان ماه 1402) قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه‌ی دوپوش 99.000 تومان، هر کیلو پلاستیک مالچ 80.000 تومان و هر کیلو پلاستیک گروبگ معادل 80.000 تومان می‌باشد.

قیمت روز هر کیلو پلاستیک گلخانه در عرض‌های مختلف

قیمت روز هر کیلو پلاستیک گلخانه در عرض های مختلف متفاوت می باشد. در زیر لیست قیمتی از انواع عرض های مختلف پلاستیک گلخانه آورده شده است. توجه داشته باشید که این قیمتها مربوط به مهرماه سال 1402 می باشند.

قیمت پلاستیک گلخانه (نایلون گلخانه)

قیمت روز پلاستیک گلخانه (نایلون گلخانه) نیز همانند بسیاری از اجناس موجود در بازار، به دلیل نوسانات شدید قیمت مواد اولیه در حال تغییر است. در ادامه  نمونه ای از لیست قیمت نایلون گلخانه در آبان ماه سال 1402 آورده شده است. جهت استعلام لیست قیمت به روز نایلون های گلخانه، با تامین کنندگان بازار بزرگ کشاورزی تماس حاصل نمایید.

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه زیر عرض 6 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض زیر 6 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه دوپوش عرض زیر 6 متر

82.600

نایلون گلخانه دوپوش عرض زیر 6 متر+ آنتی فاگ

91.000

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 6 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر

93.100

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر

112.100

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ

100.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ

109.800

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض ۸ متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 8 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر

93.100

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر

112.100

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر + آنتی فاگ

100.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر + آنتی فاگ

109.800

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 10 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 10 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر

96.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر

114.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر + آنتی فاگ

101.100

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر + آنتی فاگ

100.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 12 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر

98.400

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر

115.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر + آنتی فاگ

104.300

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر + آنتی فاگ

113.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 14 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر

101.000

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر

117.400

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر + آنتی فاگ

104.300

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر + آنتی فاگ

113.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 16 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر

128.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر

139.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ

132.300

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ

142.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 18 متر

قیمت (تومان)

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر

138.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر

158.600

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر + آنتی فاگ

144.300

نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر + آنتی فاگ

157.300

 

 

هر کیلو پلاستیک گلخانه چند متر است؟

حدودا هر یک کیوگرم پلاستیک گلخانه شامل 5 متر مربع نایلون گلخانه می باشد، هرچند این عدد قطعی نبوده و با توجه به پارامترهای ضخامت نایلون و انواع دو لایه و سه لایه آن وزن نهایی تغییر خواهد کرد.

نصب نایلون گلخانه

در ویدئو زیر نصب نایلون گلخانه آموزش داده شده است:

خرده فروشی نایلون گلخانه

برای یافتن فروشندگان خرده فروش نایلون گلخانه می توانید به سایت بازار بزرگ کشاورزی ایران مراجعه نمایید. سایت bbk یک پلتفرم ارتباطی بین تامین کنندگان و مشتریان برقرار می نماید و مشتریان می توانند درخواستهای خود را به صورت خرید خورد یا عمده به صورت مستقیم با تامین کنندگان در میان گذاشته و خرید خود را انجام دهند.

قیمت پلاستیک گلخانه‌ای دیجی کالا

در جدول زیر به لیست قیمت پلاستیک گلخانه‌ای دیجی کالا اشاره شده است. توجه داشته باشید این قیمتها در مهرماه سال 1402 تهیه شده اند. برای به دست آوردن قیمت روز پلاستیک گلخانه با تامین کنندگانی که در بازار بزرگ کشاورزی موجود هستند، تماس حاصل نمایید.

 

پلاستیک گلخانه‌ای دیجی کالا قیمت (تومان)
نایلون گلخانه مدل ضخیم 5 درصد آفتاب کد UV6/2meter طول 8 متر 850.000
نایلون گلخانه مدل ضد آفتاب کد UV3-6meter طول 3 متر 1.240.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q6meter طول 5 متر 800.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q5meter طول 5 متر 650.000
نایلون گلخانه مدل Q3meter طول 10 متر 772.480
نایلون گلخانه مدل Q6meter طول 10 متر 1.565.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q5meter طول 10 متر 1.185.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q6meter طول 3 متر 188.390
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q5meter طول 2.5 متر 164.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q3meter طول 1.5 متر 131.400

قیمت پلاستیک گلخانه UV 10

پلاستیک گلخانه‌ی یو وی یا آنتی UV یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین انواع پلاستیک‌های گلخانه‌ای است که در سال‌های اخیر با فروش زیادی روبرو بوده است. دسترسی به لیست قیمت دقیق و به‌روز این پلاستیک‌ها به شما کمک می‌کند که بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ممکن خریداری کنید. البته آشنایی با این عوامل به ‌تنهایی نمی‌تواند به شما در خریداری محصولات مورد نظرتان با قیمت مناسب کمک کند. دسترسی به لیست قیمت به‌روز در کنار آشنایی با این عوامل می‌تواند اطلاعات مفیدی را درباره‌ی قیمت هریک از انواع پلاستیک گلخانه‌ای به شما ارائه دهد

پلاستیک گلخانه UV 10 قیمت هر کیلوگرم به تومان
پلاستیک گلخانه عرض 8 یووی 8 درصد 115.875
پلاستیک گلخانه عرض 10 یووی 8 درصد نیلوفر یزد 117.935
پلاستیک گلخانه عرض 10 یووی 10 درصد 129.471
پلاستیک گلخانه عرض 8 یووی 10 درصد 127.205 

قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه

قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه با توجه به وزن، ضخامت، متراژ، نوسانات ارز و ... متغیر است. در حال حاضر قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه‌ی دوپوش 99.000 تومان، هر کیلو پلاستیک مالچ 80.000 تومان و هر کیلو پلاستیک گروبگ معادل 80.000 تومان می‌باشد.

قیمت هر کیلوگرم (تومان) یووی قیمت پلاستیک گلخانه (3 لایه)
99.900 ۵% قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه ۸ متری
123.900 ۱۰%
101.400 ۵% قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه ۱۰ متری
124.900 ۱۰%
102.400 ۵% قیمت هر کیلو  پلاستیک گلخانه ۱۲ متری
125.900 ۱۰%
97.600 ۵% قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه  14 متری
126.900 ۱۰%
قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه

نایلون گلخانه دیوار

در جدول زیر به قیمت نایلون گلخانه در سایت دیوار اشاره شده است.

نایلون گلخانه دیوار قیمت (تومان)
فروش نایلون ساده به صورت متری (خرده) 8.000
فروش نایلون ساده با عرض‌های مختلف رول کامل کیلویی با ضخامت 200 الی 250 میکرون 39.000
فروش نایلون یووی (uv) مخصوص گلخانه عرض ۸ متر با ضخامت بالا کیلویی 76.000
گونی‌نما نایلون‌ عریض (گلخانه‌ای) چتایی توری ‌شید فوم 1.000.000

قیمت هر متر نایلون گلخانه

به صورت کلی قیمت هر متر نایلونگلخانه‌ای را نمی‌توان به طور دقیق مشخص کرد، این قیمت با توجه به ضخامت، میزان افزودنی یو وی (1 تا 10 درصد)، وزن (۳ یا ۵ لایه بودن)، نوسانات ارز، عرض نایلون و میزان سفارش متغییر است.

قیمت پلاستیک گلخانه

نایلون گلخانه ترب

مراکز زیادی در سطح شهر وجود دارند که به فروش نایلون گلخانه‌ای مشغول هستند. با این حال بهتر است این محصولات را از مراکز معتبر که تضمین کالا و خدمات دارند، تهیه کنید. علاوه بر این توصیه می‌شود محصولات خود را به صورت نو خریداری کنید. چرا که نایلون‌های گلخانه‌ای دست دوم بسیار بی‌کیفیت بوده و طول عمر کمتری دارند. نکته‌ی دیگر در خرید پلاستیک گلخانه، انتخاب شرکت معتبر است که سابقه‌ی فعالیت در این زمینه را داشته باشد.

قیمت پلاستیک گلخانه ترب

قیمت پلاستیک گلخانه یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که خریداران هنگام خرید این کالا مد نظر قرار می‌دهند. این قیمتها مربوط به مهرماه سال 1402 می باشند.

پلاستیک گلخانه ترب قیمت (تومان)
نایلون گلخانه عرض 4 متر و طول 4 متر 270.000
پلاستیک گلخانه عرض 8 یووی 8 درصد 115.875
پلاستیک گلخانه عرض 10 یووی 8 درصد نیلوفر یزد 117.935