تعداد محصولات: 91
سؤالات متداول

نایلون گلخانه ای نوعی پلاستیک از نوع پلی اتیلن، پلاستیک کوپلیمر، پلی وینیل پلاستیک یا پلاستیک پلی کربنات است که برای پوشش سقف و یا کناره های گلخانه استفاده می شود.

قیمت نایلون گلخانه با توجه به نوسانات مواد اولیه و عرض های متنوع این نایلون ها، متفاوت می باشند. 

با این بخش بیشتر آشنا شوید!

نایلون گلخانه چیست؟

نایلون گلخانه ای نوعی پلاستیک از نوع پلی اتیلن، پلاستیک کوپلیمر، پلی وینیل پلاستیک یا پلاستیک پلی کربنات است که برای پوشش سقف و یا کناره های گلخانه استفاده می شود.

مزایای استفاده از نایلون گلخانه

افرادی که گلخانه دارند مدام به فکر راه حل هایی هستند که رشد و نمو گیاهان و محصولات خود را بالا ببرند. یکی از راه حل هایی که در این زمینه پیشنهاد شده است استفاده از نایلون گلخانه ای است. چرا که محصولات برای رشد و نمو به نور کافی نیاز دارند و همچنین باید به دور از رطوبت و گرد و خاک و موارد دیگر باشند. نایلون گلخانه ای توانسته است که تمامی انتظارات صاحبان گلخانه ها را برآورده سازد. 
نایلون گلخانه به گونه‌ای ساخته شده است که دوام بیشتری نسبت به پلاستیک معمولی داشته باشد و مقاومت ویژه ای در برابر آب و هوا و پاره شدن از خود نشان می دهند. 


عمر پلاستیک گلخانه

اگر پلاستیک گلخانه به خوبی نگهداری شود، عمر پلاستیک گلخانه تا حداکثر 5 سال افزایش خواهد داشت. معمولا شرکت های تولیدی پلاستیک و نایلون گلخانه ای، محصولات خود را گارنتی می نمایند. در حین خرید پلاستیک گلخانه میتوانید میزان گارانتی پلاستیک را بررسی نمایید تا از عمر پلاستیک گلخانه خود مطمئن باشید.

مشخصات نایلون گلخانه ای

مشخصات نایلون های گلخانه ای شامل پارامترهایی از قبیل شرکت سازنده، نوع جنس، عرض رول، طول رول، ضخامت، تعداد لایه، درصد یووی، ضد گردو غبار Anti dust، دارای ضد شبنم و مه Anti fog و ضمانت استفاده می باشد. در هنگام خرید نایلون گلخانه ای بهتر است به این مشخصات دقت کنید.

رنگ نایلون گلخانه

نایلون گلخانه با رنگ های سبز، زرد و بی رنگ شفاف وجود دارد. پلاستیک بی رنگ شفاف بهترین رنگ برای نایلون گلخانه است زیرا بیشترین مقدار رنگ و شدت نور بدون مانع از آن عبور می کند. می توانید از توری شید سبز رنگ در زیر نایلون گلخانه برای خنک کردن گلخانه استفاده نمایید.

نایلون دوپوش گلخانه

در فصل سرد برای گرمتر کردن گلخانه به صورت طبیعی، دوپوش کردن نایلون گلخانه توصیه می شود. در این روش بر روی بدنه و نایلون اصلی گلخانه، پلاستیک دیگری کشیده می شود. نایلون دوپوش معمولا ضخامت کمتری داشته و نیازی به افزودنی های مختلف ندارد و هزینه کمتری نسبت به نایلون اصلی گلخانه داراست. در سایت بازار بزرگ کشاورزی انواع نایلون دوپوش و تامین کنندگان این نایلون قابل مشاهده می باشد.


وزن نایلون گلخانه

در شرکتهای تولید نایلون گلخانه، نایلون ها را به دور طاقه ای رول می کنند، با توجه به ضخامت، نوع نابلون و مقداری که در هر طاقه رول می شود، وزن آن متغیر است. حدودا وزن هر رول از پلاستیک و نایلون گلخانه ای چیزی بین40 تا 70 کیلوگرم می باشد.

ابعاد نایلون گلخانه

ابعاد نایلون های گلخانه ثابت نیستند و دارای عرض های متفاوتی از 1 متر تا 18 متر می باشد. برای سفارش نایلون گلخانه ابتدا باید محاسبات میزان نایلون مورد نیاز برای گلخانه یا زمین کشاورزی خود را به دست آورده و سپس با توجه به آن عرض نایلون گلخانه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

هر کیلو پلاستیک گلخانه چند متر است؟

حدودا هر یک کیوگرم پلاستیک گلخانه شامل 5 متر مربع نایلون گلخانه می باشد، هرچند این عدد قطعی نبوده و با توجه به پارامترهای ضخامت نایلون و انواع دو لایه و سه لایه آن وزن نهایی تغییر خواهد کرد.

بهترین نایلون گلخانه

بهترین نایلون گلخانه نایلونی است که طول عمر زیادی داشته باشد و بهترین کارایی را برای گلخانه فراهم آورد. با توجه به افزودنی هایی که نایلون های گلخانه دارا هستند شما می توانید بهترین نایلون گلخانه مورد استفاده خود را با توجه به شرایط محیطی خود انتخاب نمایید.

نایلون گلخانه یو وی

یکی از افزودنی های مفید در نایلون های گلخانه، ضد یووی است که از عبوراشعه ماوراء بنفش و یو ویبه داخل گلخانه جلوگیری می نماید.

نایلون گلخانه ضد شبنم یا آنتی فاگ

نایلون های گلخانه ای دارای افزودنی ضد شبنم از تشکیل قطرات شبنم بر روی نایلون گلخانه جلوگیری می کنند و این ویژگی باعث می شود تا نور بهتری به گیاه رسیده و کیفیت نهایی محصول بهتر شود.

طول عمر و ماندگاری نایلون گلخانه

 

پلاستیک‌هایی که از گلخانه شما محافظت می‌کنند دائماً در معرض عناصری مانند باران‌های شدید، باد شدید و بارش برف  قرار می‌گیرند که می‌توانند تأثیر زیادی بر یکپارچگی آن داشته باشند. 
ایجاد پارگی روی پلاستیک گلخانه شما می‌تواند اثربخشی آن را کاهش دهد، بنابراین توصیه می‌کنیم پلاستیکی با کیفیت بالا را برای گلخانه خود انتخاب کنید که در آزمون زمان مقاومت کند. انتخاب پلاستیکی که با مواد قوی ساخته شده باشد، شما را از صرف هزینه مداوم برای تعمیرات گلخانه خود نجات می‌دهد.

نصب نایلون گلخانه

در ویدئو زیر نصب نایلون گلخانه آموزش داده شده است:

قیمت نایلون گلخانه

عوامل تاثیرگذار در قیمت پلاستیک گلخانه موارد زیر هستند. اگر قصد خرید نایلون گلخانه را دارید ابتدا این پارامترها را مشخص نمایید و سپس اقدام به استعلام قیمت و خرید نایلون گلخانه نمایید.

ضخامت: ضخامت تاثیر مستقیمی در قیمت پلاستیک گلخانه دارد، یعنی هر چه نایلون ضخیم‌تر، قیمت آن بالاتر است.

مواد اولیه: نایلون‌هایی که از مواد با کیفیت و درجه یک ساخته شده‌اند در مقایسه با نایلون‌هایی که از مواد درجه 2 و 3 تولید می‌شوند گرانتر هستند.

نوع و مقدار افزودنی‌های مورد استفاده: از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت نایلون مقدار و نوع مواد افزودنی در آن است. در تولید برخی نایلون‌ها از افزودنی یو وی استفاده می‌شود که همین مسئله موجب گرانتر شدن قیمت آن به نسبت نایلون‌های بدون UV  است.

نوسانات ارز: امروزه نوسانات نرخ ارز در هر زمینه‌ای تاثیرگذار است و قیمت نایلون گلخانه هم از این امر مستثنی نیست.

وزن: هر چقدر عرض و طول پلاستیک خریداری شده بیشتر باشد بدون شک قیمت آن هم زیادتر است.

قیمت هر متر نایلون گلخانه

قیمت هر متر نایلون گلخانه با توجه به عرض نایلون، ضخامت، میزان درصد افزودنی یو وی و سایر ویژگی های آن متفاوت است. برای به دست آوردن قیمت به روز هر متر نایلون گلخانه در سایت بازار بزرگ کشاورزی با انواع تامین کنندگان نایلون گلخانه آشنا شوید.

قیمت هر کیلو نایلون گلخانه

با توجه به مشخصات نابلون گلخانه مانند عرض نایلون، ضخامت، میزان درصد افزودنی یو وی و سایر ویژگی های آن قیمت هر کیلو نایلون گلخانه متفاوت است. برای به دست آوردن قیمت به روز هر کیلو نایلون گلخانه در سایت بازار بزرگ کشاورزی با انواع تامین کنندگان نایلون گلخانه آشنا شوید.

خرده فروشی نایلون گلخانه

برای یافتن فروشندگان خرده فروش نایلون گلخانه می توانید به سایت بازار بزرگ کشاورزی ایران مراجعه نمایید. سایت bbk یک پلتفرم ارتباطی بین تامین کنندگان و مشتریان برقرار می نماید و مشتریان می توانند درخواستهای خود را به صورت خرید خورد یا عمده به صورت مستقیم با تامین کنندگان در میان گذاشته و خرید خود را انجام دهند.

قیمت پلاستیک گلخانه‌ای دیجی کالا

در جدول زیر به لیست قیمت پلاستیک گلخانه‌ای دیجی کالا اشاره شده است. توجه داشته باشید این قیمتها در مهرماه سال 1402 تهیه شده اند. برای به دست آوردن قیمت روز پلاستیک گلخانه با تامین کنندگانی که در بازار بزرگ کشاورزی موجود هستند، تماس حاصل نمایید.

پلاستیک گلخانه‌ای دیجی کالا قیمت (تومان)
نایلون گلخانه مدل ضخیم 5 درصد آفتاب کد UV6/2meter طول 8 متر 850.000
نایلون گلخانه مدل ضد آفتاب کد UV3-6meter طول 3 متر 1.240.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q6meter طول 5 متر 800.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q5meter طول 5 متر 650.000
نایلون گلخانه مدل Q3meter طول 10 متر 772.480
نایلون گلخانه مدل Q6meter طول 10 متر 1.565.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q5meter طول 10 متر 1.185.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q6meter طول 3 متر 188.390
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q5meter طول 2.5 متر 164.000
نایلون گلخانه مدل ضخیم Q3meter طول 1.5 متر 131.400
قیمت پلاستیک گلخانه در دیجی کالا

قیمت پلاستیک گلخانه UV 10

پلاستیک گلخانه‌ی یو وی یا آنتی UV یکی از معروف‌ترین و کاربردی‌ترین انواع پلاستیک‌های گلخانه‌ای است که در سال‌های اخیر با فروش زیادی روبرو بوده است. دسترسی به لیست قیمت دقیق و به‌روز این پلاستیک‌ها به شما کمک می‌کند که بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ممکن خریداری کنید. البته آشنایی با این عوامل به ‌تنهایی نمی‌تواند به شما در خریداری محصولات مورد نظرتان با قیمت مناسب کمک کند. دسترسی به لیست قیمت به‌روز در کنار آشنایی با این عوامل می‌تواند اطلاعات مفیدی را درباره‌ی قیمت هریک از انواع پلاستیک گلخانه‌ای به شما ارائه دهد

پلاستیک گلخانه UV 10 قیمت هر کیلوگرم به تومان
پلاستیک گلخانه عرض 8 یووی 8 درصد 115.875
پلاستیک گلخانه عرض 10 یووی 8 درصد نیلوفر یزد 117.935
پلاستیک گلخانه عرض 10 یووی 10 درصد 129.471
پلاستیک گلخانه عرض 8 یووی 10 درصد 127.205 

قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه

قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه با توجه به وزن، ضخامت، متراژ، نوسانات ارز و ... متغیر است. در حال حاضر قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه‌ی دوپوش 99.000 تومان، هر کیلو پلاستیک مالچ 80.000 تومان و هر کیلو پلاستیک گروبگ معادل 80.000 تومان می‌باشد.

قیمت هر کیلوگرم (تومان) یووی قیمت پلاستیک گلخانه (3 لایه)
99.900 ۵% قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه ۸ متری
123.900 ۱۰%
101.400 ۵% قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه ۱۰ متری
124.900 ۱۰%
102.400 ۵% قیمت هر کیلو  پلاستیک گلخانه ۱۲ متری
125.900 ۱۰%
97.600 ۵% قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه  14 متری
126.900 ۱۰%
قیمت هر کیلو پلاستیک گلخانه

قیمت روز هر کیلو پلاستیک گلخانه در عرض‌های مختلف

قیمت روز هر کیلو پلاستیک گلخانه در عرض های مختلف متفاوت می باشد. در زیر لیست قیمتی از انواع عرض های مختلف پلاستیک گلخانه آورده شده است. توجه داشته باشید که این قیمتها مربوط به مهرماه سال 1402 می باشند.

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه زیر عرض 6 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض زیر 6 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه دو پوش عرض زیر 6 متر 82.600
نایلون گلخانه دو پوش عرض زیر 6 متر+ آنتی فاگ 91.000

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 6 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر 93.100
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر 112.100
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ 100.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ 109.800

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض ۸ متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 8 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر 93.100
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر 112.100
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر + آنتی فاگ 100.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 8 متر + آنتی فاگ 109.800

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 10 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 10 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر 96.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر 114.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر + آنتی فاگ 101.100
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض ۱۰ متر + آنتی فاگ 100.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 12 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر 98.400
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر 115.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر + آنتی فاگ 104.300
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 12 متر + آنتی فاگ 113.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 14 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر 101.000
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر 117.400
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر + آنتی فاگ 104.300
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 14 متر + آنتی فاگ 113.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 16 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر 128.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر 139.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ 132.300
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ 142.300

قیمت روز پلاستیک گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر

هر کیلو نایلون گلخانه عرض 18 متر قیمت (تومان)
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر 138.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر 158.600
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر + آنتی فاگ 144.300
نایلون گلخانه ۵ لایه عرض 18 متر + آنتی فاگ 157.300

لیست قیمت نایلون گلخانه

قیمت روز نایلون گلخانه نیز همانند بسیاری از اجناس موجود در بازار، به دلیل نوسانات شدید قیمت مواد اولیه در حال تغییر است. نایلون‌های گلخانه‌ای قیمت‌های گوناگونی دارند. دلیل اصلی تفاوت قیمت در این است که کارخانه‌داران با ویژگی‌های مختلف اقدام به تولید پلاستیک مناسب برای گلخانه می‌کنند. البته عوامل دیگری نیز در تغییر قیمت و نوسانات آن تأثیرگذار هستند.

برند شرح/طول/ضخامت گرید درصد Anti uv سایر افزودنی‌ها قیمت کیلوگرم (تومان) ضمانت (ماه)
ویکی نایلون نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر A+ 5 پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 80.800 20
ویکی نایلون نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر A+ 10 پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 90.000 36
ویکی نایلون نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ A+ 5 پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 83.100 20
ویکی نایلون نایلون گلخانه 5 لایه عرض 6 متر + آنتی فاگ A+ 10 پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 92.300 36
ویکی نایلون فیلم 5 لایه عرض 16 متر A+   پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 128.000  
ویکی نایلون فیلم 5 لایه عرض 16 متر A+   پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 139.000 24
ویکی نایلون فیلم 5 لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ A+   پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 133.000 16
ویکی نایلون فیلم 5 لایه عرض 16 متر + آنتی فاگ A+   پلی اتیلن متالوسن شده IR-LD-UV- EVA- Anti Virus 143.000 24
لیست قیمت نایلون گلخانه

نایلون گلخانه دیوار

در جدول زیر به قیمت نایلون گلخانه در سایت دیوار اشاره شده است.

نایلون گلخانه دیوار قیمت (تومان)
فروش نایلون ساده به صورت متری (خرده) 8.000
فروش نایلون ساده با عرض‌های مختلف رول کامل کیلویی با ضخامت 200 الی 250 میکرون 39.000
فروش نایلون یووی (uv) مخصوص گلخانه عرض ۸ متر با ضخامت بالا کیلویی 76.000
گونی‌نما نایلون‌ عریض (گلخانه‌ای) چتایی توری ‌شید فوم 1.000.000

قیمت هر متر نایلون گلخانه

به صورت کلی قیمتهر متر نایلونگلخانه‌ای را نمی‌توان به طور دقیق مشخص کرد، این قیمت با توجه به ضخامت، میزان افزودنی یو وی (1 تا 10 درصد)، وزن (۳ یا ۵ لایه بودن)، نوسانات ارز، عرض نایلون و میزان سفارش متغییر است.

قیمت پلاستیک گلخانه
قیمت پلاستیک گلخانه

نایلون گلخانه ترب

مراکز زیادی در سطح شهر وجود دارند که به فروش نایلون گلخانه‌ای مشغول هستند. با این حال بهتر است این محصولات را از مراکز معتبر که تضمین کالا و خدمات دارند، تهیه کنید. علاوه بر این توصیه می‌شود محصولات خود را به صورت نو خریداری کنید. چرا که نایلون‌های گلخانه‌ای دست دوم بسیار بی‌کیفیت بوده و طول عمر کمتری دارند. نکته‌ی دیگر در خرید پلاستیک گلخانه، انتخاب شرکت معتبر است که سابقه‌ی فعالیت در این زمینه را داشته باشد.

قیمت پلاستیک گلخانه ترب

قیمت پلاستیک گلخانه یکی از مهم‌ترین معیارهایی است که خریداران هنگام خرید این کالا مد نظر قرار می‌دهند. این قیمتها مربوط به مهرماه سال 1402 می باشند.

پلاستیک گلخانه ترب قیمت (تومان)
نایلون گلخانه عرض 4 متر و طول 4 متر 270.000
پلاستیک گلخانه عرض 8 یووی 8 درصد 115.875
پلاستیک گلخانه عرض 10 یووی 8 درصد نیلوفر یزد 117.935