تعداد محصولات: 73
سؤالات متداول

قیمت هر متر توری شید با توجه به درصد توری و عرضی که توری داراست، متفاوت می باشد. معمولا توری ها در عرضهای 2، 4، 6، 8 و 10 متر در بازار به فروش می رسند.

با این بخش بیشتر آشنا شوید!

توری شید گلخانه چیست؟

توری شید گلخانه ای از پلی اتیلن تولید می شود. جنس این توری به گونه ای است که در آن پوسیدگی و کپک زدن رخ نمی دهد و و انعطاف پذیر است. این محصول کاربردهای بسیاری دارد و با توجه به انواع کاربرد آن، نام های متفاوتی را مانند شید گلخانه ای، تور گلخانه، توری شید، توری سایه بان حیاط، توری سبز و راشل به آن اختصاص می دهند.

توری شید گلخانه

درصد توری ها با توجه به درصد سایه اندازی آنها مشخص خواهد شد. هر چه سایه اندازی توری بیشتر باشد و میزان بیشتری از نور خورشید را جذب کند، درصد آن بیشتر است. انواع توری شید گلخانه از 30 تا 90 درصد در بازار موجود می باشد.

شید گلخانه ۳۰ درصد

این توری ها کمترین میزان سایه اندازی را دارا هستند و تنها قادرند 30 درصد از نور خورشید را مهار کنند. شیدهای 30 درصدی قابل استفاده در مناطقی از کشور هستند که دارای آب و هوای معتدل تری می باشند. معمولا گلخانه هایی که در مناطق سردسیر قرار دارند یا جهت پرورش گیاهانی که تحمل گرمای بیشتری را دارا می باشند،توری های 30 درصدی را استفاده می کنند.

شید گلخانه ۵۰ درصد

تراکم این شیدها 50 درصد بوده و قابلیت جذب 50 درصد نور خورشید را دارا می باشند. در صورتی که برای سایه اندازی این محصول را خریداری می نمایید بهتر است از نمونه های 80 و 90 درصدی این توری ها استفاده نمایید.

توری سایه بان

توری سایبان 80 درصد

این نوع توری 80 درصد نور خورشید را جذب کرده و تنها 20 درصد آن را از خود عبور می  دهند. بیشترین کابرد این نوع توری برای ایجاد سایبان در فضاهای متفاوت است.

شید 90درصد

این شید بیشترین میزان جذب خورشید را دارا بوده و بهترین نوع توری سایه بان شناخته می شود زیرا قادر است 90 درصد نور خورشید را جذب نموده و تنها 10% آن را از خود عبور می دهد.

 

طول عمر شید گلخانه

طول عمر مفید شید گلخانه معمولا 5 سال می باشد. در صورتی که نکات زیر را رعایت کنید، شید شما طول عمر بیشتری را خواهد داشت:

1.       میزان کافی از شید گلخانه را با توجه به فضایی که شید را در آن استفاده میکنید، تهیه کنید. زیرا اگر شیدها کشیده شوند، طول عمر بسیار کمتری را دارا خواهند بود.

2.       توری گلخانه را با استفاده از گیره های مخصوص توری سایه بان نصب کنید

شید گلخانه

3.       برای شستشوی توری ها از آب پرفشار و کارواش استفاده نکنید.

4.       از تماس شید با موادی مانند روغن، بنزین و ترکیباتی که حاوی مواد شیمیایی هستند، بپرهیزید.

قیمت شید گلخانه

با توجه به نوسانات مواد اولیه، قیمت شید گلخانه نیز دارای نوسانات زیادی می باشد. جهت اطلاع از آخرین قیمت شید گلخانه با معترترین شرکتهای مطرح در این حوزه که در بازار بزرگ کشاورزی معرفی شده اند، تماس حاصل نمایید.

قیمت هر متر توری شید

قیمت هر متر توری شید با توجه به درصد توری و عرضی که توری داراست، متفاوت می باشد. معمولا توری ها در عرضهای 2، 4، 6، 8 و 10 متر در بازار به فروش می رسند.

قیمت هر کیلو شید گلخانه

شید گلخانه معمولا به صورت کیلویی به فروش نمی رسد بلکه با توجه به درصد، طول و عرض شید، قیمت آن مشخص می شود.

 

قیمت هر متر توری شید در مشهد، تهران، اهواز و شیراز

قیمت هر متر توری شید در شهرهای مختلف ایران مانند مشهد، تهران، اهواز و شیراز ممکن است متفاوت باشد. در صورتی که تمایل به تهیه توری شید گلخانه در مشهد دارید، ‌می‌توانید با شماره‌ تامین کنندگانی که در bbk-iran آگهی گذاشته اند و اقدام به  فروش اینترنتی شید گلخانه می‌کنند، تماس گرفته و از قیمت توری شید در مشهد و سایر شهرهای ایران، مطلع شوید.


قیمت هر متر توری شید در دیجی کالا و بازار بزرگ کشاورزی

امروزه سایتهای زیادی در حوزه فروش محصولات کشاورزی و گلخانه ای فعالیت میکنند. برای خرید و استعلام قیمت محصولات تخصصی کشاورزی بهتر است با متخصصان این امر و سایتهایی که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند مراجعه نمایید. بازار بزرگ کشاورزی یکی از معترترین و قدیمی ترین سایتها در حوزه محصولات کشاورزی و گلخانه ای می باشد. مناسبترین قیمت هر متر توری شید را در بازار بزرگ کشاورزی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده توری شید به دست آورید.

خرید شید گلخانه

اغلب شید گلخانه به دو صورت عمده و خورد خریداری می شود. خریداران عمده معمولا صاحبان کسب و کارهایی هستند که به صورت کلی خرید خود را انجام می دهند. در خرده فروشی مصرف کنندگان، خریداران محصول می باشند. در بازار بزرگ کشاورزی امکان خرید عمده و خورد از تامین کنندگان بسیاری وجود دارد.

فروش عمده شید گلخانه

فروش عمده شید گلخانه در سایت بازار بزرگ کشاورزی ایران توسط تامین کنندگان بسیاری انجام می شود. در صفحه ی دسته بندی توری و شید گلخانه bbk شما قادرید تا به صورت مستقیم با تامین کنندگان این محصول ارتباط برقرار کرده وارد مذاکره شوید.

خرده فروشی شید گلخانه

بازار بزرگ کشاورزی ایران یک پلتفرم ارتباطی بین تامین کنندگان و مشتریان برقرار می نماید و خریداران می توانند درخواستهای خود را به صورت خورد یا عمده به صورت مستقیم با تامین کنندگان در میان گذاشته و توافقات خود را انجام دهند.

لیست قیمت شید گلخانه

همانطور که گفته شد قیمت شید گلخانه دارای نوسانات زیادی می باشد به همین علت لیست قیمت توری شید گلخانه مدام نیاز به بروز رسانی دارد.  در سایت bbk-iran امکان جستجوی انواع شید و توری مهیا می باشد. سپس با انتخاب محصول مورد نظر، تامین کنندگان بسیاری را مشاهده و از طریق تماس با هریک، لیست قیمت شید گلخانه را به دست آورید.