در حال بارگذاری...
 
 

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دام و طیور و پلاستیک گلخانه و علف کش و آفت کش و مخازن پلی اتیلن و چمن زن و جت هیتر و تابلو برق صنعتی و سیستم گرمایشی تابشی در بازار بزرگ کشاورزی

خرید و فروش ادوات کشاورزی، سم، کود، نشاء، بذر و دستگاه تصفیه آب، هواساز صنعتی و چمن زن و فیلتر شنی

 

سیستم مه پاش

سیستم مه پاش

تعداد بخش ها: 4
تعداد محصولات این بخش: 5
تعداد شرکت های این بخش: 4
دانلود نسخه اندروید

زیر گروه های سیستم مه پاش


شرکت های بخش سیستم مه پاش(برای فیلتر محصولات بر اساس شرکت، بر روی نام شرکت کلیک نمایید)


لیست محصولات تمامی شرکت های بخش سیستم مه پاش

تعداد محصولات: 5

مه پاش گلخانه

قیمت: استعلام قیمت
میزان آبدهی: بسته به نوع پمپ
فشار مورد نیاز: 110_400 بار
آندرسم البرز
شماره ثبت: 27905
تلفن: 02633309078
جزئیات فروشنده

رطوبت ساز ومه ساز وسم پاش سالن قارچ وگلخانه

قیمت: 5,000,000 ریال
طول پاشش: 120 تا 550 متر مکعب
میزان پاشش: 10 لیتر تا 130 لیتر در ساعت
گروه صنعتی اسکندری
شماره ثبت: 9699
تلفن: 044.32346612 - 044.32379188
جزئیات فروشنده

مه پاش و کلیه لوازم و قطعات

قیمت: استعلام قیمت
میزان آبدهی: متغییر است
فشار مورد نیاز: 70بار
نیرو فراب پاسارگاد
شماره ثبت: 46941
تلفن: 03153518299-03153517357
جزئیات فروشنده
تعداد محصولات: 5

پربیننده ترین محصولات

مه پاش ( مه ساز )
مه پاش و مه ساز از انواع سیستمهای رطوبت ساز می باشند . در مهپاش و مه ساز عملیات تولید مه توسط یک کمپرسور تولید فشار و تعدادی نازل انجام میگیرد . به این ترتیب که در سیستم مه پاش ، آب ، بوسیله پمپ فشار قوی از داخل مخزن ، مکش و فشرده می شود و سپس به داخل شیلنگ مخصوص تعبیه شده در سیستم مه پاش ، پمپاژ می شود. این شیلینگ نیز دارای نازلهایی با سوراخهای با ضخامت متغیر می باشد . فشار آب در قسمت پشت نازلها ، آب را به خارج سوراخها هدایت میکند و با توجه به شکل هندسی نازلها ، آب در حین خروج با هوا ترکیب شده و به صورت مه خارج می گردد.
در سیستم مه پاش ، رطوبت یا مه به هنگام خروج بسیار کم صدا می باشد و کیفیت تولید این مه در مه پاش در صورت بکاربردن نازل یا فوگر مرغوب و با کیفیت ، بسیار بالا خواهد بود و هرگز با پاشش و قطرات آب مواجه نخواهید شد .
در سیستم مه پاش ، فرایند رطوبت سازی ، با هوادهی همراه نیست ولی ایجاد رطوبت در مه پاش سرمایش و خنک سازی بسیار بالایی دارد به طوریکه برخی ، صرفنظر از ایجاد رطوبت در محیط ، سیستم مه پاش را به لحاظ خنک کنندگی محیط بکار می برند .
بطور کلی راه اندازی و نصب سیستم مه پاش و مه ساز نازلی پیچیده تر از دیگر سیستمهای رطوبت ساز می باشد ولی برای نصب آن نیاز به تخصص خاص و یا حتی نصاب نخواهید داشت .
مرغداری و گلخانه ها یکی از عمده ترین موارد استفاده از سیستم مه پاش و مه ساز می باشند . زیرا در مرغداری وجود سیستم مه پاش باعث افزایش سطح اکسیژن گیری مرغها می شود که این خود عامل ایجاد مقاومت در برابر بیماری ها و کاهش سطح تلفات در مرغداری می باشد .
دامداری و گاوداریها نیز از دیگر مکانهایی می باشند که مه پاش و مه ساز در آنها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . بکار بردن مه پاش در گاوداری باعث خنک شدن محیط شده که این باعث کاهش استرس دما در دامها شده و مانع کاهش شیردهی آنها می شود .همچنین با بکار بردن سیستم مه پاش و نصب مه پاش در دامداری و گاوداریها ، کیفیت و کمیت جذب اکسیژن در دامها ارتقا می یابد و علاوه بر افزایش میزان شیردهی دام ، مقاومت آنها در برابر بیماری ها افزایش خواهد یافت .