چمن زن

چمن زن

تعداد بخش ها: 0
تعداد محصولات این بخش: 19
تعداد شرکت های این بخش: 5

لیست محصولات چمن زن

تعداد محصولات: 19

چمن زن موتوری هوندا

35,000,000 ریال

نوع موتور: هوندا چهار زمانه

تأمین کننده: بهکو

چمن زن برقی

15,000,000 ریال

نوع موتور: برقی

تأمین کننده: بهکو

چمن زن تراکتوری GGP ایتالیا

نوع موتور: موتور بریگس آمریکا

تأمین کننده: سبزکوش نگین

چمن زن - علف زن AS المان

نوع موتور: موتور دوزمانه حرفه ای

تأمین کننده: سبزکوش نگین

چمن زن - علف زن AS آلمان

نوع موتور: موتور دوزمانه حرفه ای

تأمین کننده: سبزکوش نگین

چمن زن موتوری AS-63

نوع موتور: تک سیلندر، دو زمانه

تأمین کننده: سبزکوش نگین

چمن زن موتوریSKN

نوع موتور: بریگس آمریکا

تأمین کننده: سبزکوش نگین

تعداد محصولات: 19

چمن‌ زن
چمن زن وسیله ای متشکل از یک یا چند تیغه گردان بوده که به منظور برش و قطع سطح چمن با ارتفاع مشخصی مورد استفاده قرار می گیرد .
قدرت تیغه ها در چمن زن قابل تنظیم بصورت دستی می باشد و با راندن چمن زن به سمت جلو تیغه های مکانیکی دستگاه چمن زن عمل میکنند .
در برخی از انواع چمن زن یک موتور احتراقی یا الکتریکی برای چرخاندن تیغه های چمن زن بکار می رود و در برخی از انواع چمن زن ، علاوه بر عملیات چمن زنی ، کارهایی نظیر کوددهی و جمع آوری ضایعات نیز توسط چمن زن انجام میگردد.
به طور کلی دو نوع تیغه در چمن زن استفاده می شو د . به عبارت دیگر بسته به نوع تیغه به کار رفته در دستگاه چمن زن میتوان چمن زن ها را به دو دسته چمن زن سیلندری و چمن زن روتاری تقسیم نمود.
در یک تقسیم بندی دیگر ، چمن زن ها به چهار گروه کلی چمن زن دستی ، چمن زن تراکتوری ، چمن زن برقی و شارژی و چمن زن موتوی یا گیربکسی ، تقسیم می شوند .
چمن زن تراکتوری :
چمن زن تراکتوری ، بهترین نوع چمن زن بوده که دارای قابلیت و امکانات زیادی می باشد و این نوع چمن زن دارای یک موتور محرک بسیار قوی بنزینی به همراه چهار چرخ متحرک و تیغه های قوی می باشد .
چمن زن دستی :
میتوان گفت ابتدایی ترین نسل چمن زن ، چمن زن دستی می باشد که ساختار و عملکرد این نوع چمن زن به صورت دستی و هلی و به وسیله نیروی انسانی می باشد .
چمن زن برقی - شارژی :
اصولا این نوع از چمن زن که با برق و یا بصورت شارژی عمل میکند ، برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد .
چمن زن موتوری-گیربکسی :
چمن زن موتوری در محیطها و فضای سبز گسترده که عملیات چمن زنی نیاز به میزان جابجایی و قدرت موتور بالایی دارد ، مورد استفاده قرار می گیرد .