تعداد محصولات: 10
با این بخش بیشتر آشنا شوید!

روتیواتور باغی 

رتیواتور بازویی یا روتیواتور باغی بیشتر در باغات کارایی دارد و به همین سبب به روتیواتور باغی معروف است. این دستگاه‌ها معمولا دارای دو جک هیدرولیکی هستند، بنابراین می‌تواند کاملا به تنه درخت نزدیک شوند. یکی از جک‌ها رتیواتور را آفست می‌کند و رتیواتور می‌تواند به تنه درخت نزدیک شود. از جک دیگر برای زاویه گرفتن عمودی استفاده می‌شود. این رتیواتورها در جوی‌های انتقال آب و سطوح شیب‌دار نیز کارایی دارند.

نوعی از رتیواتورهای بازویی دارای سنسور هستند که به آن‌ها روتیواتور بازویی سنسوردار یا روتیواتور باغی سنسوردار گفته می‌شود. این رتیواتور وقتی به سمت تنه درخت می‌رود، جمع و پس از عبور از درخت دوباره باز می‌شود. از این دستگاه در باغات و مزارعی که شخم زدن در آن به‌صورت ردیفی صورت می‌گیرد، استفاده می‌شود.

روتیواتور باغی دست دوم

هر چند قیمت روتیواتور دست دوم پایین‌تر از روتیواتور باغی نو است اما باید به این نکته توجه داشت که استفاده دائمی از تیغه‌ها و شاسی دستگاه روتیواتور در خاک می‌تواند باعث سائیدگی و فرسودگی دستگاه گردد. از این رو در صورت امکان بهتر است از خرید روتیواتور دست دوم صرف‌نظر شود.

 قیمت روتیواتور باغی

خرید روتیواتور برای هر کشاورز دارای زمین یا باغ با مساحت زیاد، از ضروریات است. قیمت روتیواتور باغی بسته به نوع برند، تعداد و جنس تیغه‌ها، عرض کار، کیفیت و وزن دستگاه، دستی یا هیدرولیک بودن آن، زنجیری یا چرخ دنده‌ای بودن سیستم انتقال قدرت و بسیاری فاکتور دیگر می‌تواند متغیر باشد. قیمت روتیواتور می‌تواند تحت‌تاثیر قیمت دلار و نوسانات ارزی نیز قرار بگیرد. برای مشاهده‌ی دقیق لیست قیمت روتیواتور و اطلاع از قیمت دقیق این دستگاه می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه نمایید تا متوجه تنوع و قیمت مناسب محصولات ما در مقایسه با دیگران گردید.