تعداد محصولات: 56
سؤالات متداول

قیمت هیتر گلخانه به عوامل زیادی مانند قطعات اولیه به کار رفته شده، توانایی و قدرت دستگاه، رعایت استاندارد های جهانی و سایر مشخصات فنی هیتر بستگی دارد، اما به طور کلی قیمت هیتر گلخانه بین 20 تا 50 میلیون تومان می باشد.

با این بخش بیشتر آشنا شوید!

گلخانه ها در حفاظت از گیاهان و گل ها اهمیت زیادی دارند. با استفاده از گلخانه ها، کشاورزان می توانند بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی خارج از گلخانه، امکان پرورش و رشد را در تمام طول سال برای انواع محصولات فراهم نمایند. برای تنظیم دمایی گلخانه در فصل زمستان و روزهای سرد از هیتر یا بخاری گلخانه استفاده می شود.
بخاری گلخانه

هیتر گلخانه ای یا کوره هوای گرم یا بخاری گلخانه از مقبولیت بالایی میان گلخانه داران برخوردار است به همین دلیل، سالانه تعداد بالایی از این دستگاه توسط شرکت های تولید کننده بخاری هیتر گلخانه تولید می شود. 

هیتر کابینتی

هیتر کابینتی یا کوره هوای گرم کابینتی نوعی از بخاری های کاربردی جهت سیستم گرمایشی مورد نیاز در گلخانه ها، سوله ها و مرغداری ها هستند که دارای مشعل و فاقد هرگونه گاز آلاینده در داخل محیط می باشد.

در بخاری کابینتی زمینی امکان نصب پایه چرخ دار برای سهولت در جابه جایی وجود دارد. مزیت هیتر کابینتی زمینی در نصب لوله دودکش و ثبات مسیر خروجی آلاینده می باشد که نیازی به تغییر مکان ندارد و یک بار برای همیشه در محل مورد نظر گلخانه نصب می گردد.

هیتر گلخانه ای آرارات

هیتر آرارات یکی از شناخته شده ترین هیترهای آتش درون گلخانه می باشد که به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت و طراحی نوین، توانسته است راندمان بسیار بالایی را همراه با طول عمر بالا، از خود نشان دهد.

 

بدنه هیتر آرارات

بدنه دستگاه از نوع گالوانیزه با رنگ کوره ای می باشد. استفاده از رنگ کوره ای که در دمایی بسیار بالا و در ترکیبی از آلیاژهای روی و قلع رنگ داده میشود، می تواند دستگاه را به صورت کامل در مقابل هرگونه زنگ زدگی ایمن کند. علاوه بر آن استفاده از این نوع رنگ سبب ایجاد حالت چکشی در دستگاه شده و هرگونه ضربه را دفع خواهد کرد .


هیتر گلخانه اسکندری

شرکت اسکندری از جمله تامین کنندگان طلایی سایت بازار بزرگ کشاورزی می باشد که بهترین تجهیزات را در زمینه انواع هیتر ارائه می دهد. از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع بخاری گلخانه ای، هیتر گلخانه آرارات، جت هیتر گازوئیلی و گازی، هیتر برقی فن دار، هیتر حرارتی و کوره هوای گرم اشاره نمود. در سایت بازار بزرگ کشاورزی می توانید محصولات این شرکت را با مشخصات فنی آنها بررسی نموده و در صورت نیاز درخواست خود را برای آنها ارسال نمایید.

خرید هیتر گلخانه

برای خرید هیتر گلخانه ابتدا بهتر است شرایط کامل گلخانه و محیط آن را بررسی نموده و سپس با متخصصان این امر مشورت نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین هیتر را با توجه به گلخانه خود تهیه نمایید. پرسش هایی که قبل از خرید هیتر گلخانه با آن رو به رو هستیم شامل موارد زیر می باشند:

•ابعاد دقیق گلخانه شما چقدر است؟

•دمای محیط بیرون از گلخانه شما در فصل های سرد چگونه است؟

•گلخانه شما چقدر عایق بندی شده است؟

•قصد دارید در گلخانه خود چه نوع گیاهانی بکارید؟

•دمای ایده آل گلخانه شما چقدر باید باشد؟

قیمت هیتر گلخانه

با مشخص شدن بهترین و مناسبترین نوع هیتر گلخانه برای فضای گلخانه خود، می توانید استعلام قیمت هیتر گلخانه مورد نظر را از سایتها و فروشگاههای معتبر در سراسر کشور جویا شوید. شما می توانید در سایت bbk-iran.com با برترین تولید کنندگان و تامین کنندگان هیترهای گلخانه آشنا شوید و استعلام قیمت هیتر مورد نظر خود را از طریق ارتباط مستقیم با آنان به دست آورید.

قیمت هیتر گلخانه ای آرارات

هیترهای گلخانه ای آرارات در انواع مختلف و با مشخصات فنی، توان گرمادهی و قیمت متفاوت در بازار موجود می باشند. به طور مثال قیمت بخاری اتوماتیک گلخانه آرارات 250 هزار حدود 40 میلیون تومان می باشد. البته این قیمت با توجه به نوسانات ارز و مشخصات فنی هیترها، متغیر خواهد بود.

قیمت هیتر گلخانه ای کوچک

معمولا برای گلخانه های کوچک و فضاهای کوچک دیگر مانند مرغداری، مساجد و سالن ها، هیترهای کوچک که حدود 50 تا 150 هزار کیلو کالری توان گرمایشی دارند، کافی می باشند. قیمت هیتر گلخانه ای کوچک با توان کم چیزی حدود 15 تا 30 میلیون تومان می باشد. البته این قیمت با توجه به نوسانات ارز و مشخصات فنی هیتر متفاوت خواهد بود.


جت هیتر گلخانه

جت هیترها نوعی از بخاری های موشکی شکل می باشند که در انواع طرح های دودکش دار و بدون دودکش ساخته میشوند. این هیترها می توانند با انواع سوخت گازی، گازوئیلی، دوگانه سوز و برقی کار کرده و گرما تولید کنند. جت هیترها راندمان بسیار بالایی دارند ولی از اکسیژن گلخانه استفاده می کنند و هوای آلوده را نیز در فضای گلخانه پخش می نمایند.

جت هیتر گلخانه

 جت هیتر برقی برای استفاده در گلخانه نسبت به جت هیتر گازی یا گازوئیلی دارای مزیت است و این مزیت به عدم تولید هوای آلوده در آن مربوط می شود، زیرا جت هیتر های برقی از المنت یا لامپ برای تولید گرما استفاده می کنند و هیچ گونه آلاینده ای تولید نمی کنند. البته توجه داشته باشید که این جت هیترها به برق زیادی احتیاج دارند و استفاده از آنها مخصوصا برای فضاهای بزرگ ممکن است مقرون به صرفه نباشد. بهترین راه برای گرم کردن گلخانه ها استفاده از هیترهای مخصوص گلخانه است که در این مطلب به آنها اشاره شده است.

خرید جت هیتر گلخانه

در صورتی که شرایط گلخانه خود را به درستی سنجیده اید و قصد خرید جت هیتر گلخانه را دارید، در جدول زیر لیست قیمت حدودی انواع جت هیتر گلخانه در مهرماه سال 1401 آورده شده است:
انواع جت هیتر گلخانه قیمت حدودی جت هیتر گلخانه
جت هیتر 100 هزار کیلو کالری در ساعت گازی تک موتوره 16,000,000 تومان
جت هیتر 100 هزار کیلو کالری در ساعت گازی دو موتوره 19,000,000 تومان
جت هیتر 50 هزار کیلو کالری در ساعت گازی 10,500,000 تومان
جت هیتر برقی 12 هزار کیلو وات 11.000.000 تومان
جت هیتر 30 هزار کیلو کالری در ساعت 30 اسب بخار گاز شهری یا گاز مایع 5,700,000 تومان

لیست قیمت بخاری گلخانه

در قیمت گذاری بخاری گلخانه عوامل زیادی مانند قطعات اولیه به کار رفته شده، توانایی و قدرت دستگاه، رعایت استاندارد های جهانی و سایر مشخصات فنی بخاری حائز اهمیت می باشد. در جدول زیر لیست قیمت حدودی بخاری گلخانه ای در مهرماه سال 1401 آورده شده است. توجه داشته باشید که این لیست قیمت حدودی می باشد و با توجه به نوسانات قیمت ارز، متغیر خواهد بود.

نوع بخاری گلخانه قیمت حدودی بخاری گلخانه
هیتر گلخانه 2 فن 30 شبکه بدون مشعل حدود 51.000.000 تومان
قیمت هیتر گلخانه 2 فن 35 شبکه بدون مشعل حدود 53.000.000 تومان
هیتر کابینتی 100 هزار کیلو کالری گلخانه حدود 18,500,000 تومان
هیتر کابینتی 150 هزار کیلو کالری گلخانه حدود 39,400,000 تومان
هیتر کابینتی 250 هزار کیلو کالری گلخانه حدود 42,000,000 تومان

بخاری گلخانه دست دوم

در روزهای سرد سال نیاز به تجهیز گلخانه ها به وسایل گرمایشی افزایش می یابد. از طرفی با افزایش شدید قیمتها مخصوصا در حوزه تجهیزات گلخانه، برای پایین آوردن هزینه‌های خود ممکن است تمایل به خرید بخاری گلخانه دست دوم داشته باشید. جهت خرید دست دوم این محصول لازم است تا از میزان استفاده بخاری و سالم بودن آن، اطمینان حاصل نمایید. شما می توانید درخواست خود را به صورت آگهی در بازار بزرگ کشاورزی ایران به صورت رایگان ثبت نمایید تا در صورتی که کشاورزان دیگری تمایل به فروش تجهیزات گلخانه خود داشته باشند با شما تماس بگیرند.