تعداد محصولات: 39
با این بخش بیشتر آشنا شوید!

سمپاش ها نیز مانند دیگر تجهیزات برای عملکرد بهینه نیاز به تجهیزات مخصوص دارند که در طیف وسیعی از مدل‌ها از جمله لوازم سمپاش و قطعات یدکی سمپاش های شارژی، بنزینی، پشتی، دستی و... تولید و در دسترس مصرف‌کنندگان قرار گرفته‌اند. لوازم سمپاش باکیفیت بایستی دارای خصوصیات خاصی چون مقاومت در برابر رطوبت، خوردگی و دیگر عوامل محیطی و نیز فشارهای ایجاد شده  در هنگام سمپاشی باشند.

انواع لوازم سمپاش

همانطور که می‌دانید سمپاش‌ها به انواع سمپاش‌های دستی، شارژی، موتوری، پشت تراکتوری و... دسته‌بندی می‌شوند. برخی از لوازم یدکی سمپاش در انواع سمپاش‌ها کارایی مشترکی دارند، هر چند شکل و اندازه آن‌ها ممکن است متفاوت باشد. اما برخی از لوازم سمپاشی نیز مختص نوع خاصی از سمپاش‌ها هستند.

 به‌طور کلی از لوازم سمپاش می‌توان به انواع نازل‌ها (تیزپاش و پودر پاش)، شیلنگ، هرزگرد شیلنگ سمپاشی، سوئیچ یا دسته لانس سمپاش، برنه، پمپ دستی سمپاش، کمربند، هندل و میله رابط هندل، لوله سمپاش، واشر سمپاش، فیلتر، درب مخزن و انواع قطعات الکتریکی سمپاش شارژی مثل  شارژ یدکی، باتری سمپاش، رگلاتور سمپاش شارژی، پمپ سمپاش و... اشاره کرد.

لوازم یدکی سمپاش موتوری

سمپاش موتوری دارای موتور دو یا چهار زمانه تک سیلندر است که توان مورد نیاز آن از بنزین تامین می‌شود. این نوع سمپاش‌ها در دو نوع سمپاش پشتی موتوری لانسی و سمپاش پشتی موتوری خرطومی یا اتومایزر موجود هستند. نحوه عملکرد کلی سمپاش موتوری به این صورت است که سم درون مخزن به وسیله پمپ تعبیه‌شده درون دستگاه پمپاژ شده و به سمت شلنگ حرکت می‌کند و در نهایت از طریق لانس به بیرون می‌پاشد. برخی از مهم‌ترین لوازم یدکی سمپاش موتوری عبارت‌اند از:

کاربراتور سمپاش موتوری

هندل سه پیچ دو زمانه

پیستون پمپ سمپاش موتوری

هواکش سمپاش

مجموعه واشربندی سمپاش موتوری

تانک سوخت و نازل‌ها

 

لوازم یدکی سمپاش پشت تراکتوری

کارایی بسیاری از لوازم یدکی سمپاش پشت تراکتوری با سایر سمپاش‌ها یکسان است هرچند ممکن است شکل و اندازه متفاوتی داشته باشند. لوازم سمپاش پشت تراکتوری بسیار متنوع هستند که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

مخزن سمپاش

مخزن سمپاش با توجه به نحوه عملکرد سمپاش پشت تراکتوری یعنی سوارشونده یا کششی بودن متفاوت است و می‌تواند از 200 تا چند هزار لیتر ظرفیت داشته باشد. لوازم مخزن سمپاش نیز شامل پرکن مخزن، صافی درب مخزن، همزن مخزن، اتصالات ورودی و خروجی و فیلتر مخزن سمپاش است که بسته به نوع و مدل سمپاش در انواع مختلف در دسترس هستند.

 

پمپ سمپاش

پمپ سمپاش از مهم‌ترین لوازم یدکی سمپاش پشت تراکتوری است که بر اساس عملکرد، فشار و دبی خروجی سمپاش دسته‌بندی می‌شوند. پمپ سمپاش با اعمال فشار در سیال و عبور دادن آن از نازل موجب پودر شدن و پاشش سموم می‌شود. پمپ سمپاش در انواع پمپ سمپاش گریز از مرکز، پیستونی، دیافراگمی، غلطکی و توربینی در دسترس هستند. پمپ سمپاش پیستونی و دیافراگمی در کشور ما بیشتر کاربرد دارند. از پمپ‌های پیستونی در شرایط نیاز به فشار بالا و از پمپ‌های دیافراگمی در شرایطی که نسبت دبی به فشار از اهمیت بیشتری برخوردار باشد، استفاده می‌شود.

 

 لوازم پمپ سمپاش 120

پمپ سمپاش 120 نوعی پمپ پیستونی مورد استفاده در سمپاش پشت تراکتوری است که به سبب داشتن شافت ورودی هزار باری برای ایجاد فشار و دبی زیاد در مکان‌های مختلف مناسب است. همچنین به سبب مواد اولیه باکیفیت دارای مقاومت بالایی در برابر سیالاتی چون انواع سموم است. انواع لوازم پمپ سمپاش 120 در فروشگاه‌های تخصصی معتبر محصولات و ابزارآلات کشاورزی در دسترس است.

 

لوازم سمپاش دستی دیجی کالا

لوازم سمپاش دستی در دیجی کالا تنوع چندانی ندارد چرا که این سایت بیشتر محصولات مورد استفاده عموم را عرضه می‌نماید. خرید لوازم سمپاش و دیگر ابزار آلات کشاورزی از فروشگاه‌های تخصصی کشاورزی چون بازار بزرگ کشاورزی گزینه‌های متنوعی را پیش روی شما قرار می‌دهد و علاوه بر این شما را برای خریدی لوازم سمپاش مناسب براساس نوع و مدل سمپاش‌تان راهنمایی می‌کنند.

فروش لوازم یدکی سمپاش دستی

فروش لوازم یدکی سمپاش دستی و سایر سمپاش‌ها در مراکز فروش تخصصی ابزار آلات کشاورزی خیالتان را از بابت اعتبار و کیفیت محصولات راحت می‌کند. شما خریداران  محترم با توجه به  نوع سمپاش مورد استفاده و ویژگی‌های آن به لوازم سمپاش متفاوتی نیاز دارید. برای دریافت مشاوره، اطلاع دقیق از قیمت لوازم سمپاش و انتخاب لوازم مناسب متناسب با نوع سمپاش خود می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج در سایت بازار بزرگ کشاورزی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مرکز فروش لوازم سمپاشی در تهران

فروش لوازم یدکی سمپاش دستی و سایر سمپاش‌ها در تهران در مراکز مختلفی صورت می‌گیرد و مشتریان در صورت تمایل به خرید حضوری می توانند به این مکان ها  مراجعه و نیازهای خود را تامین نمایند. لازم به ذکر است که سایت‌های تخصصی ابزارآلات کشاورزی همچون بازار بزرگ کشاورزی با فراهم کردن شرایط خرید غیر حضوری، امکان دسترسی سریع و آسان و بی واسطه را به انواع لوازم سمپاشی و سایر محصولات برای مصرف‌کنندگان میسر ساخته‌اند.