تعداد محصولات: 118
با این بخش بیشتر آشنا شوید!

کودها سه ماده مغذی اصلی نیتروژن (N)، فسفر (P) و پتاسیم (K) و سایر ریزمغذی‌ها را برای گیاهان فراهم می‌کنند. نیتروژن به رشد رویشی گیاه در تمامی مراحل کمک می‌کند. فسفر باعث بهبود ریشه و گلدهی می‌شود و پتاسیم موجب افزایش مقاومت گیاه در برابر حملات محیطی، از درجه حرارت شدید گرفته تا حمله انواع آفات می‌گردد.

کود اوره مهمترین کود نیتروژن‌دار موجود در بازار است که بیشترین میزان نیتروژن (حدود 46 درصد) را دارا می‌باشد. این کود یک ترکیب شیمیایی آلی کریستالی سفید و از نظر pH خنثی است. به خوبی در آب و الکل حل می‌شود و تقریباً با همه نوع خاک  سازگار است. اوره طبیعی یک محصول زائد موجود در مدفوع است که به‌طور طبیعی از متابولیسم پروتئین در  انسان، دیگر پستانداران، دوزیستان و پرندگان و برخی ماهی‌ها تشکیل می‌شود. اوره به‌طور گسترده در بخش کشاورزی چه به‌عنوان کود و چه به‌عنوان افزودنی خوراک دام مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عملکرد اصلی کود اوره تامین نیتروژن برای گیاهان است. در نتیجه به فرآیند فتوسنتز گیاهان کمک می‌کند. از آنجایی که کود اوره صرفا می‌تواند نیتروژن و نه فسفر یا پتاسیم را تامین کند، در درجه اول برای رشد شکوفه استفاده می‌شود. قابلیت انحلال بالای اوره باعث می‌شود که انبار نمودن آن ضرورتاً به‌حالت خشک صورت گیرد.

کود شکری

همانطور که گفته شد، کود اوره یک منبع غنی از نیتروژن است که به راحتی توسط گیاهان جذب می‌شود. کود اوره به واسطه دانه‌های سفید و مرواریدی شکل به نام کود شکری یا کود سفید نیز شناخته می‌شود. کود شکری از مهم‌ترین کودهای ازته مصرفی در ایران بشمار می‌رود.

کود شیمیایی سفید

کود شیمیایی سفید همان کود اوره یا به اصطلاح کود ازت و تامین کننده عنصر نیتروژن در گیاهان می‌باشد.  کود شیمیایی سفید حلالیت خیلی خوبی دارد و به راحتی در آب حل می‌شود که باعث می‌شود به سرعت در دسترس گیاهان قرار گیرد.  

انواع کود اوره

کود اوره تنوع زیادی دارد و هریک از انواع کود اوره دارای ویژگی‌ها و کاربردهای منحصر به فردی هستند. کود اوره به دو صورت مایع و جامد (پودری) در بازار عرضه می‌شود. در ادامه به برخی از انواع کود اوره اشاره خواهیم کرد:  

 •         اوره پریل
 •         اوره گرانوله
 •         اوره پوشش داده شده
 •         اوره مایع
 •         اوره آمونیوم نیترات (UAN)
 •         اوره گوگردی
 •         اوره پوشش داده شده با پلیمر
 •         اوره فرمالدئید
 •         نیتروفورم

·         سوپراگرانول اوره

مزایای کود اوره

کود اوره به سبب داشتن مقدار زیادی نیتروژن، اثرات طولانی‌مدت و قابلیت استفاده برای طیف گسترده‌ای از محصولات در زمره کودهای بسیار معروف و محبوب قرار دارد.. از مزایای کود اوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 •         محتوای نیتروژن بالا (46 درصد)
 •         هزینه تولید، ذخیره سازی و حمل و نقل پایین  
 •         ذخیره سازی غیر قابل اشتعال و بدون خطر
 •         طیف وسیعی از کاربردها و قابل استفاده برای انواع محصولات زراعی و خاک
 •         PH خنثی و بی ضرر برای محصولات و خاک
 •         رهاسازی آلاینده‌های بسیار اندک به محیط زیست

عوارض کود اوره

کود اوره یک کود آلی و پایدار است که می‌تواند کیفیت خاک شما را بهبود بخشد، نیتروژن مورد نیاز گیاهان را فراهم ساخته و کیفیت و کمیت محصولات شما را افزایش دهد. استفاده از اوره مزایای متعددی دارد، اما بدون عوارض نیز نمیباشد . دانستن میزان و نحوه استفاده صحیح از کود اوره و نحوه تعامل اوره با سایر کودها می‌تواند به شما کمک کند تا از این مضرات جلوگیری کنید و تا حد امکان از کود دهی خود سود ببرید.

کود اوره اگر به طور نادرست یا بیش از حد مصرف شود؛ می‌تواند موجب سوختگی یا آسیب‌های دیگر به گیاهان، آلودگی آب، تولید گازهای گلخانه‌ای، فقر آهن خاک و تغییر pH خاک گردد.

پس از واکنش‌های شیمیایی که با مصرف کود اوره در خاک ایجاد می‌شوند، باید مراقبت‌های ویژه‌ای صورت گیرند تا آمونیوم تبخیر نشود. این مسئله می‌تواند برای کشاورزانی که در مزارع بزرگ کشت می‌کنند، مشکل‌ساز شود.

 

بهترین کود اوره

بهترین کود اوره،  نوع ۴۶ درصد آن است. همانطور که می‌دانید نیتروژن ماده اصلی تشکیل‌دهنده کود اوره است و به همین علت عدد ۴۶ به میزان نیتروژن موجود در کود اشاره دارد. بهترین نوع کود اوره کودی است که حلالیت بالایی در آب داشته باشد. این کود‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها برای شرایط جغرافیایی و آب و هوای ایران هستند.

زمان استفاده از کود اوره برای درخت  

زمان استفاده از کود اوره برای درخت بسته به نوع گیاه، شرایط محیطی و نوع خاک متفاوت است. بهترین زمان استفاده از این کود برای بسیاری از درختان، اواخر زمستان است چرا که این زمان گیاهان برای رشد مجدد نیاز به نیتروژن بیشتری دارند. البته از کود اوره می‌توان پس از برداشت محصول نیز استفاده نمود تا درخت برای فصل رشد بعدی به خوبی آماده شود.

همچنین پیش از کاشت بذر یا نهال، در طول فصل رشد و در زمان خشکسالی نیز می‌توان از کود اوره استفاده کرد. در طی فصل رشد، این کود می‌تواند به عنوان یک کود تامین‌ کننده ازت برای ساخت پروتئین و رشد گیاهی استفاده شود.

میزان مصرف کود اوره برای درختان

همانطور که اشاره شد کود اوره یکی از کودهای شیمیایی موثر برای تامین نیتروژن مورد نیاز درختان است.  میزان مصرف کود اوره برای درختان به عوامل متعددی چون سن درخت، نوع درخت، وضعیت رشد، جنس و نوع خاک، اندازه درخت و... بستگی دارد. اما به عنوان یک قاعده کلی:

v     میزان مصرف کود اوره برای درختان جوان حدود ۱۰۰تا ۲۵۰ گرم برای هر درخت در سال است که باید در زمان‌های مختلف به خاک اضافه شود.

v     میزان مصرف کود اوره برای درختان بزرگتر یا بالغ حدود نیم تا 1 کیلوگرم کود اوره در سال است که این مقدار نیز باید در زمان‌های مختلف سال اعمال شود.

 اوره نباید بیش از هر دو هفته یک بار در طول فصل رشد استفاده شود. این کار باعث می‌شود که نیتروژن مورد نیاز گیاهان بدون خطر سوختگی یا آسیب‌های دیگر تامین شود.

مقدار مصرف کود اوره در هکتار

مقدار مصرف کود اوره در هکتار بسته به نوع گیاه، شرایط خاک و نیازهای خاص گیاه متفاوت است و بهتر است با توجه به آنالیز خاک صورت گیرد. اما به طور کلی مقدار موردنیاز این کود در هر هکتار از  حدود ۱۰۰ تا 300 کیلوگرم متغیر است.

نحوه مصرف کود اوره

استفاده از کود برای گیاهان روش‌های مختلفی دارد که به نوع کود و جذب آن توسط گیاه بستگی دارد. کود اوره غالبا با دو روش محلول پاشی بر روی شاخ و برگ و یا تزریق کود به طور مستقیم بر روی خاک صورت می‌گیرد.  

کود اوره برای چه گیاهانی مناسب است؟

از آنجا ییکه که کود اوره دارای میزان بالایی از نیتروژن است می‌توان از آن برای تمامی گیاهان استفاده کرد. همچنین اوره یکی از بهترین کودهای نیتروژنه برای اسیدی کردن خاک برای گیاهان اسید دوست است. از کود اوره می‌توان برای اکثر محصولات کشاورزی مانند توت فرنگی، زغال اخته، ذرت، گندم، انواع مرکبات و همچنین زعفران استفاده کرد، اما میزان و نحوه استفاده حتما باید بر اساس نوع خاک و نوع کشت صورت گیرد.

کود اوره برای گیاهان آپارتمانی

انتخاب بهترین کود برای گیاهان آپارتمانی با دانستن نیازهای خاص آن‌ها شروع می‌شود. برخی از گیاهان مانند سرخس و گیاهان مناطق گرمسیری به کود حساسند و برخی مانند گل ارکیده و گونه های فیکوس، تغذیه کننده‌های سنگینی هستند و به کودهای کامل با نسبت NPK بالاتر و برخی چون گیاهان غیر گلدار و همیشه سبز به نیتروژن بیشتری نیاز دارند.  

کود اوره فسفات خاصیت اسیدی دارد و بطور کامل در آب حل می‌شود. بنابراین به عنوان یک کود مناسب برای آماده سازی خاک گلدان و استارتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.  کود اوره به خصوص کود اوره فسفات موجب افزایش ریشه زایی، افزایش کیفیت و کمیت محصولات و همچنین مقاومت گیاهان آپارتمانی در برابر آفات و بیماری‌ها می‌گردد.

ماندگاری کود اوره در زمین

اگر کود اوره برای مدت زمان طولانی در هوای گرم روی سطح خاک باقی بماند، نیتروژن آن ممکن است از بین برود. کلید استفاده مؤثرتر از کود اوره، ترکیب آن با خاک در طول عملیات خاکورزی است. همچنین می‌توان آن را با آب آبیاری در خاک مخلوط کرد.

به طور کلی اثرات کود اوره بسته به عوامل ذکر شده در بالا می‌تواند از چند هفته تا چند ماه ادامه داشته باشد. با این حال، دفعات و زمان مصرف اوره نیز از موارد تاثیرگذار بر اثربخشی و مدت زمان ماندگاری کود اوره در زمین است.  

نکاتی درباره استفاده از کود اوره

v     اوره را می‌توان به راحتی با مونو آمونیوم فسفات (MAP) یا دی آمونیوم فسفات (DAP) مخلوط کرد. با این حال، اوره نباید با هیچ سوپر فسفات مخلوط شود، مگر اینکه بلافاصله پس از مخلوط کردن استفاده شود، زیرا اوره با مولکول‌های آب آزاد‌ کننده سوپر فسفات واکنش می‌دهد و یک ماده مرطوب تولید می‌کند که ذخیره و اعمال آن دشوار است.

v     به یاد داشته باشید که کود اوره باید به صورت یکنواخت به خاک اضافه شود و بهتر است در زمانی صورت گیرد که خاک نسبتاً مرطوب باشد.

v     پس از کود دهی با کود اوره، زمین باید آبیاری شود تا اوره به خوبی جذب و از بخار شدن نیتروژن جلوگیری شود. همچنین باید قبل از استفاده با خاک یا ماسه ترکیب شود.

v     زمانی که خاک حاوی آب یا احتمال مرطوب ماندن سه یا چهار روز پس از استفاده باشد، نباید از کود اوره استفاده کرد.

خرید کود اوره

کود اوره یکی از پرطرفدارترین کودهای شیمیایی موجود در بازار است. مزایای متعدد کود اوره از جمله نیتروژن بالا، قیمت پایین، امکان نگهداری طولانی مدت، انبارداری راحت سبب شده تولیدکنندگان محصولات کشاورزی به دنبال خرید کود اوره باشند و بازار خرید و فروش آن از رونق بالایی برخوردار باشد. با خرید کود اوره از تامین‌کننده واقعی و بدون دخالت واسطه‌ها می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.  

قیمت کود اوره

قیمت کود اوره به عوامل متعددی چون برند سازده، کیفیت، قیمت دلار، بسته بندی، حجم خرید، بازه زمانی خرید، شرکت توزیع کننده و غیره بستگی دارد. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی قیمت کود اوره، همخوانی عرضه و تقاضا است. برای نمونه چنانچه حجم عرضه کود از حجم تقاضا کمتر باشد، قیمت کود اوره به صورت لحظه‌ای افزایش پیدا خواهد کرد. از طرف دیگر از آنجایی‌که بخشی از کود اوره مورد نیاز کشور از طریق واردات تامین می‌شود. تعرفه گمرکی، فاصله جغرافیایی بین کشور مبدا و مقصد، نرخ ارز، هزینه‌های حمل و نقل و انبارداری و... تاثیر مستقیمی بر قیمت کود اوره دارند.

یکی دیگر از عوامل مهم تاثیرگذار بر قیمت کود اوره قیمت کود برندسازنده و کیفیت و نوع بسته‌بندی توسط این برند است که در هنگام خرید کود اوره نیز بایستی موردتوجه قرار گیرد.

لیست قیمت کود اوره

کود اوره یکی از مهم‌ترین و پرمصرف‌ترین انواع کود سفید است. این کود دارای 46 درصد ازت بوده و یک ترکیب آلی شیمیایی به شکل کریستال‌های سفید رنگ با PH خنثی است. کود اوره با همه‌ی خاک‌ها سازگاری داشته و بیشترین تولید آن مربوط به مناطق آسیایی است. این ترکیب به خاطر میزان بالای نیتروژن، اثرات طولانی‌مدت و استفاده برای طیف گسترده‌ای از محصولات در جهان، محبوبیت زیادی دارد. در خصوص دریافت آخرین قیمت کود اوره می‌توانید با تأمین‌کنندگان بازار بزرگ کشاورزی ایران تماس حاصل فرمایید. در ادامه لیست قیمت کود اوره آورده شده است:

کود اوره

قیمت (تومان)

قیمت کود اوره فسفات NPK 18-44-00+TE تتاکو مدل VIGOROUS وزن 1 کیلوگرم

199.000

قیمت کود اوره فسفات NPK 18-44-00+TE تتاکو مدل GROWFAST وزن 1 کیلوگرم

210.000

قیمت کود اوره 46-0-0 تتاکو مدل VIGOROUS وزن 10 کیلوگرم

269.100

قیمت کود اوره فسفات وپروفرت هلند ۲ کیلوگرم

490.000

قیمت کود اوره آمونیوم فسفات0-46-20، 5 کیلوگرم

893.000

قیمت کود اوره فسفات لپیدیوم ۱۰ کیلویی

1.200.000

قیمت کود اوره فسفات بنیفر وزن 10 کیلوگرم

1.430.000

قیمت کود اوره فسفات NPK 18-44-00+TE تتاکو مدل GROWFAST وزن 10 کیلوگرم

1.990.00

قیمت کود اوره فسفات (0-44-18) بنیفر

1.530.000

قیمت کود اوره فسفات 10 کیلوگرم (پودری) چین

2.126.000

قیمت کود اوره فسفات 00 - 44 - 17 ،کیسه 25 کیلوگرم آگروفر

3.211.000

قیمت کود اوره فسفات 10 كيلويی وارداتی هلند ا Urea phosphate

2.400.000

قیمت کود اوره فسفات آکساپل آلمان 25 کیلوگرم

3.750.000

قیمت کود اوره فسفات زنیت آلمان 25 کیلوگرم

3.750.000

قیمت کود اوره فسفات اکوریچ چین 25 کیلوگرم

3.750.000

قیمت کود اوره فسفات NPK 18-44-00+TE تتاکو مدل TESSENGROW وزن 25 کیلوگرم

4.397.000

قیمت کود سفید

در جدول زیر به لیست قیمت کود سفید در پایان سال 1402اشاره شده است. جهت استعلام قیمت به روز این محصول با تامین کنندگان سایت بازار بزرگ کشاورزی تماس حاصل نمایید.

کود سفید

حدود قیمت (تومان)

قیمت کود اوره 46-0-0 تتاکو مناسب گلدان و باغچه وزن 120 گرم

30.000

قیمت کود اوره گرین پیک مدل UREA 1000 وزن 1 کیلوگرم

75.000

قیمت کود اوره مدل 0-0-46 وزن 5 کیلوگرم

80.000

قیمت کود اوره مدل گرانول وزن 10 کیلوگرم

177.800

قیمت کود اوره مخصوص محلول پاشی مدل OU2 وزن 8 کیلوگرم

196.600

قیمت کود اوره 46-0-0 تتاکو مدل AYSA وزن 10 کیلوگرم

241.200

قیمت کود اوره بالا ان اکسترا 2021 هلندی N-EXTRA

572.000

قیمت کود اوره 46 درصد وزن 50 کیلوگرم

790.000

قیمت کود 00 -46 -20 اوره فسفات اگری پارس وزن 5 کیلوگرم

825.000

قیمت اوره پریل 46 درصد وزن 50 کیلوگرم

2.900.000قیمت کود اوره 50 کیلویی

قیمت کود اوره 50 کیلویی به فاکتورهای متعددی چون کیفیت، کمیت، شرکت توزیع کننده، نوع بسته بندی، حجم خرید، بازه زمانی خرید و غیره بستگی دارد. همچنین میزان عرضه و تقاضا از مهم‌ترین موارد تاثیرگذار بر قیمت کود اوره 50 کیلویی است.  کود اوره یا کود سفید از کودهای شیمیایی بسیار پر مصرف در صنعت کشاورزی است. قیمت کود اوره با توجه به کاربرد زیاد آن نسبتا پایین است. قیمت کود اوره 50 کیلویی ساخت داخل در حدود 800000 تا 1000000 تومان است.

برای استعلام دقیق قیمت کود اوره می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج در سایت با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت کود شیمیایی سفید در بازار آزاد

خرید و فروش کود شیمیایی سفید در بازار آزاد با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، بسیار زیاد انجام می‌شود و با محدودیت‌هایی نیز همراه است. برای این‌که کار داد و ستد به خوبی انجام شود، ابتدا باید قیمت کود شیمیایی سفید در بازار آزاد تعیین شده تا بر اساس همان تصمیم‌گیری شود. قیمت این کود به نرخ گاز و شرایط بازارهای بین‌المللی بستگی دارد و معمولا بین 300 تا 600 هزار تومان متغیر است. در ارتباط با دریافت آخرین قیمت کود اوره در بازار آزاد می‌توانید با تأمین‌کنندگان بازار بزرگ کشاورزی ایران تماس حاصل فرمایید. در جدول زیر به آخرین قیمت کود شیمیایی سفید در بازار آزاد در آبان ماه 1402 اشاره کرده‌ایم.

لیست قیمت کود اوره 50 کیلویی دولتی

هر ساله بر اساس میزان تقاضا، شرایط و الگوهای کشت و قیمت جهانی مواد اولیه نرخ کودهای شیمیایی دستخوش تغییراتی می‌گردد. این تغییرات در فصل‌هایی از سال به صورت افزایشی و در فصل‌هایی از سال کاهشی می‌باشد. در دو سال اخیر با ورود سازمان خدمات حمایتی کشاورزی توزیع کودهای دولتی رونق بیشتری گرفته است. علاوه بر این خوشبختانه با این روند کاری دست بسیاری از دلالان در این زمینه کوتاه شده است. در جدول  زیر به لیست قیمت کود اوره 50 کیلویی دولتی اشاره شده است:

کود اوره 50 کیلویی دولتی

قیمت (تومان)

قیمت کود شیمیایی سفید یا اوره کیسه 50 کیلویی

400.000

قیمت کود پتاسه ۲۰ درصد ۵۰ کیلویی

689.000

قیمت کود نیترات کلسیم 16 درصد کیسه 50 کیلویی

3.655.000

 

لیست قیمت کود اوره 50 کیلویی آزاد

به صورت کلی قیمت کود اوره 50 کیلویی در بازار آزاد به ازای هر کیسه بین 1.250.000 الی 3.000.000 تومان متغیر بوده اما تعرفه دولتی آن در حدود 500 هزار الی 700 هزار تومان است. در جدول زیر لیست قیمت کود اوره 50 کیلویی آزاد ارائه شده است.

کود اوره 50 کیلویی آزاد

قیمت (تومان)

قیمت کود کلسیم 10 درصد پرینوا کلات شده با EDTA یک کیلویی

550.000

قیمت کود اوره 46 درصد (50 کیلویی)

790.000

قیمت اوره پریل 46 درصد (50 کیلویی)

2.900.000

 

قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی دیجی کالا

رنگ‌بندی کودهای شیمیایی سیاه و سفید تأثیر به‌سزایی در قیمت این محصولات خواهد داشت. هر یک از محصولات با توجه به جنس و کیفیت قیمت‌گذاری می‌شوند که این امر به نوع کاربرد آن‌ها بستگی دارد. به صورت کلی قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی چیزی نزدیک به 600 هزار تومان است که این قیمت با توجه به انواع کود، نوسانات بازار و برندهای مختلف آن متغیر خواهد بود. در حال حاضر این کود با قیمت‌های متنوعی در بازار خرید و فروش می‌شود. شما می‌توانید قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی دیجی کالا را از طریق سایت دیجی کالا استعلام بگیرید و یا این‌که این محصول را با قیمت مناسب‌تر و کیفیت بهتر از تولید‌کنندگان بازار بزرگ کشاورزی ایران خریداری نمایید. در ادامه لیست قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی دیجی کالا آورده شده است:

کود شیمیایی سفید 50 کیلویی دیجی کالا

حدود قیمت (تومان)

قیمت خاک و کود تی تی بسته 50 کیلوگرم

270.000

قیمت کود ورمی کمپوست تی تی 50 کیلوگرم

418.000

قیمت کود کامل چالکود NPK 7.4.7 پادنا مدل گرانول وزن 25 کیلوگرم

1.770.000

قیمت کود هیومیک اسید پودری مدل hum وزن 50 کیلوگرم

1.850.000

قیمت کود NPK 20 20 20 تالیس مدل A1 وزن 50 کیلوگرم

4.200.000

 

لیست قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی 1402

قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی 1402 بسته به نوع کود، میزان تولید، تقاضا و عرضه در بازار متفاوت است. توجه داشته باشید که قیمت کود شیمیایی در طول سال‌ها تحت تأثیر عوامل مختلفی مانند نرخ ارز، تورم و تغییرات در بازار کشاورزی قرار گرفته است. در نتیجه، قیمت کود شیمیایی سفید در هر سال ممکن است با سال‌های قبل و بعد از آن متفاوت باشد. در خصوص دریافت آخرین قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی با تأمین‌کنندگان بازار بزرگ کشاورزی ایران تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت کود شیمیایی سفید 50 کیلویی

قیمت کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی ممکن است به دلیل عوامل مختلفی مانند نرخ ارز، تقاضا و عرضه و شرایط بازار متغیر باشد. در حالت کلی قیمت کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی در بازار ایران به طور میانگین حدود 30.۰۰۰ تا 37.۰۰۰ تومان برای هر کیلوگرم بوده است. لازم به ذکر است این قیمت‌ها ممکن است در هر بازار و هر زمانی متغیر باشند. توصیه می‌شود برای دستیابی به قیمت دقیق و به روز کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی، با تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان مختلف در بازار بزرگ کشاورزی ایران تماس بگیرید. در ادامه لیست قیمت کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی آورده شده است:

کود شیمیایی سفید ۵۰ کیلویی

حدود قیمت (تومان)

قیمت کود کامل ماکرو ازت بالا ۵-۳-۱۲ (50 کیلویی)

786.500

قیمت کود سوپر فسفات تریپل (۵۰ کیلویی)

850.000

قیمت کود کامل ماکرو پتاس بالا ۱۸-۴-۴ (۵۰ کیلویی)

1.235.000

قیمت کود پتاسه %۴۰ (۵۰ کیلویی)

1.306.500

قیمت کود کامل ماکرو زراعت ۱۵-۵-۱۵ (50 کیلویی)

1.816.000