در حال بارگذاری...
 
 

ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دام و طیور و پلاستیک گلخانه و علف کش و آفت کش و مخازن پلی اتیلن و چمن زن و جت هیتر و تابلو برق صنعتی و سیستم گرمایشی تابشی در بازار بزرگ کشاورزی

خرید و فروش ادوات کشاورزی، سم، کود، نشاء، بذر و دستگاه تصفیه آب، هواساز صنعتی و چمن زن و فیلتر شنی

 

لیست شرکت های بخش خشک کن گرانول


لیست محصولات تمامی شرکت های بخش خشک کن گرانول

تعداد محصولات: 7
تعداد محصولات: 7

پربیننده ترین محصولات

خشک کن گرانول
یکی از پرکاربردترین مصارف دستگاه خشک کن گرانول ، استفاده از آن در خطوط تولید لوله پلی اتیلن می باشد.
خشک کن گرانول به منظور خشک کردن ، مخلوط کردن و گرفتن رطوبت ذرات گرانول ، در خط تولید لوله پلی اتیلن و قبل از تولید محصول نهایی تعبیه می گردد.
نحوه عملکرد خشک کن گرانول در خط تولید لوله پلی اتیلن به این شرح است که ابتدا ذرات گرانول وارد مخزن شده و سپس هوای گرم بصورت مداوم و متناوب از قسمت تحتانی مخزن به درون مواد گرانول دمیده می شود.
مواد در دستگاه خشک کن گرانول در حین حرارت دیدن ، به مرور گرم و سپس خشک می شوند .
دستگاه خشک کن گرانول ، عموما علاوه بر خشک کردن مواد ، نقش مخلوط کن را نیز به عهده دارد . بنابراین چنانچه هدف از استفاده از دستگاه خشک کن گرانول ، صرفا مخلوط کردن مواد باشد ، در این صورت به حرارت دادن ذرات گرانول نیازی نخواهد بود و سیستم گرمایش از عملیات قابل حذف خواهد بود .
به منظور رقابت در ساخت انواع خشک کن گرانول ، تولید کننده ها، سعی در ساخت دستگاهی با کمترین مصرف میزان انرژی و بالاترین راندمان را دارند . یکی دیگر از فاکتورهای مهم در ساخت دستگاه خشک کن گرانول ، ممانعت از جذب دوباره رطوبت توسط مواد گرانول می باشد.

عضویت در کانال تلگرام بازار کشاورزی